Gå til hovedindhold

Kansas AIRTECH FLEECE JAKKE 4411 FLE - Mørk marine / M | Jakker | 120963-940 | 129474-541

KansasSikkerhedstøjEAN: 7322302637399
Pris: 1.686,25 kr
1 forhandler

Sammenlign priser på Kansas AIRTECH FLEECE JAKKE 4411 FLE - Mørk marine / M | Jakker | 120963-940 | 129474-541 og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1686.25 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas AIRTECH FLEECE JAKKE 4411 FLE - Mørk marine / M | Jakker | 120963-940 | 129474-541
1.686,25 kr
Til butik
Kansas AIRTECH FLEECE JAKKE 4411 FLE - Mørk marine / M | Jakker | 120963-940 | 129474-541 billede

Produktinformation

Airtech fleece jakke 4411 FLE Vindtæt og vandafvisende fleecejakke i åndbart materiale med refleksdetaljer både foran og bagpå. Teknisk Airtech foring, åndbar, vindtæt og vandafvisende / Forstærkning på skuldre, ærmer og nederst på jakken / Lynlås i front...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Jakker
EAN: 7322302637399
Varenr.: 47635777716561

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas AIRTECH FLEECE JAKKE 4411 FLE - Mørk marine / M | Jakker | 120963-940 | 129474-541 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas AIRTECH FLEECE JAKKE 4411 FLE - Mørk marine / M | Jakker | 120963-940 | 129474-541 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten1.686,25 kr1.686,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas AIRTECH FLEECE JAKKE 4411 FLE - Mørk marine / M | Jakker | 120963-940 | 129474-541

PriceData har fulgt prisen på Kansas AIRTECH FLEECE JAKKE 4411 FLE - Mørk marine / M | Jakker | 120963-940 | 129474-541 i 154 dage. Den nuværende pris er 1.686,25 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Kansas AIRTECH FLEECE JAKKE 4411 FLE - Mørk marine / M | Jakker | 120963-940 | 129474-541. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Kansas AIRTECH FLEECE JAKKE 4411 FLE - Mørk marine / M | Jakker | 120963-940 | 129474-541 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jan. 20261.686,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret