Gå til hovedindhold

Fristads Kansas Acode Klassisk Sweatshirt 100225 - Mørkegrå / L | Sweatshirt | Helårs | Kansas

FristadsSikkerhedstøjEAN: 7322302102866
Pris fra 386,25 krtil 389 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2,75 kr (1% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kansas Acode Klassisk Sweatshirt 100225 - Mørkegrå / L | Sweatshirt | Helårs | Kansas og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 386.25 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas Acode Klassisk Sweatshirt 100225 - Mørkegrå / L | Sweatshirt | Helårs | Kansas
386,25 kr
Til butik
Kansas Acode Klassisk Sweatshirt 100225 - Mørkegrå / L | Sweatshirt | Helårs | Kansas billede

Produktinformation

Ribkant med elastan i halsen / Forneden og i ærmerne / Kæmmet bomuld med børstet bagside / OEKO-TEX-certificeret.

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Sweatshirt
EAN: 7322302102866
Varenr.: 47277354254673
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fristads Acode Klassisk sweatshirt, mørkegrå, str. L
389 kr
Til butik
Fristads Acode Klassisk sweatshirt, mørkegrå, str. L billede

Produktinformation

Klassisk mørkegrå sweatshirt til mænd komfort hele dagen En mørkegrå sweatshirt er et uundværligt valg i garderoben, og denne model er skabt til dig, der sætter pris på både komfort og et tidløst udtryk. Sweatshirten har en rund hals og en modern fit pas...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fristads
Kategori: Beklædning
Farve: dark grey
Størrelse: L
EAN: 7322302102866
Varenr.: 910213917
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Fristads Acode Klassisk sweatshirt, mørkegrå, str. L
389 kr
Til butik
Fristads Acode Klassisk sweatshirt, mørkegrå, str. L billede

Produktinformation

Klassisk mørkegrå sweatshirt til hverdagen En mørkegrå sweatshirt er en trofast følgesvend, uanset om du har travlt på arbejdet eller bare nyder en rolig dag derhjemme. Denne model i størrelse L har et tidløst udtryk med rund hals og en pasform, der giver...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fristads
Kategori: Beklædning
Farve: dark grey
Størrelse: L
EAN: 7322302102866
Varenr.: 910213917
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Fristads Acode Klassisk sweatshirt, mørkegrå, str. L
389 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fristads Acode Klassisk sweatshirt, mørkegrå, str. L
389 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fristads Acode Klassisk sweatshirt, mørkegrå, str. L
389 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas Acode Klassisk Sweatshirt 100225 - Mørkegrå / L | Sweatshirt | Helårs | Kansas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas Acode Klassisk Sweatshirt 100225 - Mørkegrå / L | Sweatshirt | Helårs | Kansas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten386,25 kr386,25 krKøb
2BilligVVS DK389 kr389 krKøb
3Greenline389 kr389 krKøb
4LavprisEl389 kr389 krKøb
5LavprisVVS389 kr389 krKøb
6LavprisVærktøj389 kr389 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas Acode Klassisk Sweatshirt 100225 - Mørkegrå / L | Sweatshirt | Helårs | Kansas

PriceData har fulgt prisen på Kansas Acode Klassisk Sweatshirt 100225 - Mørkegrå / L | Sweatshirt | Helårs | Kansas i 153 dage. Laveste pris i perioden er 303 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 389 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 364 kr.

Den nuværende pris på 386,25 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Kansas Acode Klassisk Sweatshirt 100225 - Mørkegrå / L | Sweatshirt | Helårs | Kansas. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Kansas Acode Klassisk Sweatshirt 100225 - Mørkegrå / L | Sweatshirt | Helårs | Kansas de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026386,25 kr2,75 kr (1%)
11. maj 2026389 kr2,75 kr (1%)
3. apr. 2026386,25 kr7,25 kr (2%)
27. feb. 2026379 kr70 kr (23%)
16. feb. 2026309 kr70 kr (18%)
4. feb. 2026379 kr76 kr (25%)
24. jan. 2026303 kr76 kr (20%)
1. jan. 2026379 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret