Gå til hovedindhold

Fristads Kansas 3-funktion lange underbukser 747 127359 - Sort / XS | Undertøj | DISCOUNT | Kansas

FristadsUndertøjEAN: 7322302749313
Pris fra 419 krtil 598,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 179,75 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 319 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Kansas 3-funktion lange underbukser 747 127359 - Sort / XS | Undertøj | DISCOUNT | Kansas og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 419 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
3-funktions termounderbukser 747, Sort
-16%419 kr
Før 500 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
3-funktions termounderbukser 747, Sort billede

Produktinformation

Fristads 3-funktions Termounderbukser 747 Effektiv baselayer til kolde dage Fristads 3-funktions termounderbukser 747 er en teknisk og komfortabel baselayer udviklet til at holde dig varm og tør under krævende forhold. Materialets fugttransporterende ege...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fristads
Kategori: Men's Underwear
Farve: Sort
EAN: 7322302749313
Varenr.: 14857591980413
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas 3-funktion lange underbukser 747 127359 - Sort / XS | Undertøj | DISCOUNT | Kansas
598,75 kr
Til butik
Kansas 3-funktion lange underbukser 747 127359 - Sort / XS | Undertøj | DISCOUNT | Kansas billede

Produktinformation

3-funktion lange underbukser 747 Lange underbukser med elastik i taljen, fremstillet i svedtransporterende materiale med høj isoleringsevne. Teknisk 3-funktions jersey - svedtransporterende, isolerende og absorberende materiale/elastisk talje/elastisk for...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Undertøj
EAN: 7322302749313
Varenr.: 47636406894929

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas 3-funktion lange underbukser 747 127359 - Sort / XS | Undertøj | DISCOUNT | Kansas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas 3-funktion lange underbukser 747 127359 - Sort / XS | Undertøj | DISCOUNT | Kansas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet419 kr419 krKøb
2Sikkerhedsgiganten598,75 kr598,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas 3-funktion lange underbukser 747 127359 - Sort / XS | Undertøj | DISCOUNT | Kansas

PriceData har fulgt prisen på Kansas 3-funktion lange underbukser 747 127359 - Sort / XS | Undertøj | DISCOUNT | Kansas i 154 dage. Laveste pris i perioden er 319 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 598,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 484 kr.

Den nuværende pris på 419 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Kansas 3-funktion lange underbukser 747 127359 - Sort / XS | Undertøj | DISCOUNT | Kansas. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Kansas 3-funktion lange underbukser 747 127359 - Sort / XS | Undertøj | DISCOUNT | Kansas de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026419 kr179,75 kr (30%)
29. maj 2026598,75 kr179,75 kr (43%)
27. maj 2026419 kr179,75 kr (30%)
2. apr. 2026598,75 kr279,75 kr (88%)
8. mar. 2026319 kr279,75 kr (47%)
7. mar. 2026598,75 kr279,75 kr (88%)
18. feb. 2026319 kr279,75 kr (47%)
1. jan. 2026598,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret