Gå til hovedindhold

Bloomingville Kande/vase Creative Collection Begonia 1,3 L grøn stentøj håndmalet

Pris fra 326 krtil 441 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 115 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 289 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Kande/vase Creative Collection Begonia 1,3 L grøn stentøj håndmalet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 326 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Begonia kande stentøj 23,5 cm Grøn
-43%326 kr
Før 572 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville Begonia kande stentøj 23,5 cm Grøn billede

Produktinformation

Bloomingville Begonia kande stentøj 23,5 cm Grøn

Produktspecifikationer

Kategori: Vandkarafler & kander
EAN: 5711173266739
Varenr.: 636003-01
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CREATIVE COLLECTION Begonia Kande, Grøn, Stentøj
336 kr
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kande/vase Creative Collection Begonia 1,3 L grøn stentøj håndmalet
-18%345 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kande/vase Creative Collection Begonia 1,3 L grøn stentøj håndmalet billede

Produktinformation

Den grønne Begonia-kande fra Creative Collection er et sandt mesterværk af kunsthåndværk, perfekt til at forbedre atmosfæren ved ethvert middagsbord med sin unikke charme og stil. Fremstillet af robust stentøj og prydet med håndmalede, grafiske mønstre, t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kander og karafler
Farve: Grøn
EAN: 5711173266739
Varenr.: 23501
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Begonia Kande, Grøn, Stentøj, D11xL17xH23,5 cm
-20%441 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kande/vase Creative Collection Begonia 1,3 L grøn stentøj håndmalet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kande/vase Creative Collection Begonia 1,3 L grøn stentøj håndmalet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK326 kr375 krKøb
2CS MEGASTORE DK336 kr375 krKøb
3Likehome.dk345 kr345 krKøb
4Rikki Tikki Shop441 kr441 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kande/vase Creative Collection Begonia 1,3 L grøn stentøj håndmalet

PriceData har fulgt prisen på Kande/vase Creative Collection Begonia 1,3 L grøn stentøj håndmalet i 181 dage. Laveste pris i perioden er 259 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 339 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 289 kr.

Den nuværende pris på 326 kr er 13% over normalprisen. Der er registreret 18 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Kande/vase Creative Collection Begonia 1,3 L grøn stentøj håndmalet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Kande/vase Creative Collection Begonia 1,3 L grøn stentøj håndmalet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 2026326 kr3 kr (1%)
2. maj 2026329 kr3 kr (1%)
30. apr. 2026326 kr17 kr (6%)
29. apr. 2026309 kr20 kr (6%)
28. apr. 2026329 kr20 kr (6%)
27. apr. 2026309 kr20 kr (6%)
26. apr. 2026329 kr20 kr (6%)
25. apr. 2026309 kr21 kr (6%)
23. apr. 2026330 kr41 kr (14%)
13. apr. 2026289 kr50 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret