Gå til hovedindhold

Kamille te Sonnentor Økologisk - 18 breve

Pris fra 42,95 krtil 49,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 7 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kamille te Sonnentor Økologisk - 18 breve og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Sonnentor Kamille te Ø, 20br
42,95 kr
Til butik
Sonnentor Kamille te Ø, 20br billede

Produktinformation

Økologisk kamille te i breve.

Produktspecifikationer

Mærke: Sonnentor
Kategori: Sonnentor
EAN: 9004145022133
Varenr.: 25111
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kamille Te Økologisk- 18 br - Sonnentor
44 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Kamille te Sonnentor Økologisk - 18 breve
49,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kamille te Sonnentor Økologisk - 18 breve koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kamille te Sonnentor Økologisk - 18 breve koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk42,95 kr42,95 krKøb
2Økologisk-Supermarked44 kr44 krKøb
3Duft og Natur49,95 kr49,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kamille te Sonnentor Økologisk - 18 breve

PriceData har fulgt prisen på Kamille te Sonnentor Økologisk - 18 breve i 136 dage. Laveste pris i perioden er 42,95 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 44 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 43 kr.

Den nuværende pris på 42,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Kamille te Sonnentor Økologisk - 18 breve. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Kamille te Sonnentor Økologisk - 18 breve de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. apr. 202642,95 kr1,05 kr (2%)
13. apr. 202644 kr1,05 kr (2%)
14. mar. 202642,95 kr1,05 kr (2%)
13. mar. 202644 kr1,05 kr (2%)
19. jan. 202642,95 kr1,05 kr (2%)
17. jan. 202644 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret