Gå til hovedindhold

Kaczmarek 200 x 1000 mm PP-kloakrør m/mf., klasse S SN8, EN 1852

KaczmarekSanitetEAN: 5900308286456
Pris fra 349 krtil 496 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 147 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 277,7 kr 7. maj

Sammenlign priser på Kaczmarek 200 x 1000 mm PP-kloakrør m/mf., klasse S SN8, EN 1852 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PP kloakrør SN8 200 mm - 100 cm
349 kr
Til butik
PP kloakrør SN8 200 mm - 100 cm billede

Produktinformation

PP-plast kloakrør og fittings anvendes tilafledning af regn- og spildevand. Teknisk data:- Type:Kloakrør- Længde:100 cm- Styrkeklasse: SN8 SN8 er en betegnelse for styrken på kloakrør. Kloakrør med styrkeklasse SN8 anvendes typisk i tilfælde, hvor trykbel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kaczmarek
Kategori: Afløb & kloak
Størrelse: 200x1000mm
EAN: 5900308286456
Varenr.: 195028106
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kaczmarek 200 x 1000 mm PP-kloakrør m/mf., klasse S SN8, EN 1852
354 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kloakrør 200 mm PP, SN8 - 1000 mm
369 kr
Til butik
Kloakrør 200 mm PP, SN8 - 1000 mm billede

Produktinformation

Kloakrør 200 mm PP, SN8 - 1000 mm PP rør anvendes til afledning af regn- og spildevand. SN8 kloakrørene bruges typisk hvor der er stor trafikbelastning. Typisk hvor der er trafik med store lastbiler og lignende. Hvad er forskellen på PP-rør og PVC-rør? I...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kaczmarek
Kategori: Dræn & kloak
Størrelse: 200x1000mm
EAN: 5900308286456
Varenr.: 195028106
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Kaczmarek PP-kloakrør 200x1000mm SN8 EN1852-1
408,75 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
200 x 1000 mm PP-kloakrr m/mf., klasse S SN8, EN 1852
496 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kaczmarek 200 x 1000 mm PP-kloakrør m/mf., klasse S SN8, EN 1852 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kaczmarek 200 x 1000 mm PP-kloakrør m/mf., klasse S SN8, EN 1852 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS349 kr349 krKøb
2CS MEGASTORE DK354 kr393 krKøb
3BilligVVS DK369 kr369 krKøb
4vvsfittings.dk408,75 kr408,75 krKøb
5WATTOO.DK496 kr496 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kaczmarek 200 x 1000 mm PP-kloakrør m/mf., klasse S SN8, EN 1852

PriceData har fulgt prisen på Kaczmarek 200 x 1000 mm PP-kloakrør m/mf., klasse S SN8, EN 1852 i 177 dage. Laveste pris i perioden er 277,7 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 299 kr.

Den nuværende pris på 349 kr er 17% over normalprisen. Prisen er steget 22% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Kaczmarek 200 x 1000 mm PP-kloakrør m/mf., klasse S SN8, EN 1852. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Kaczmarek 200 x 1000 mm PP-kloakrør m/mf., klasse S SN8, EN 1852 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026349 kr3,94 kr (1%)
30. maj 2026345,06 kr8,06 kr (2%)
27. maj 2026337 kr8,06 kr (2%)
26. maj 2026345,06 kr8,06 kr (2%)
17. maj 2026337 kr8,06 kr (2%)
16. maj 2026345,06 kr8,06 kr (2%)
11. maj 2026337 kr51 kr (18%)
9. maj 2026286 kr8,3 kr (3%)
7. maj 2026277,7 kr8,3 kr (3%)
6. maj 2026286 kr8,3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret