Gå til hovedindhold

Nedis Kablede On-Ear Hovedtelefoner | 3.5 mm | Kabellængde: 2.10 m | Sort

NedisHovedtelefoner og headsetEAN: 5412810322909
-13%Pris: 69 kr
1 forhandler
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kablede On-Ear Hovedtelefoner | 3.5 mm | Kabellængde: 2.10 m | Sort og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kablede On-Ear Hovedtelefoner | 3.5 mm | Kabellængde: 2.10 m | Sort
-13%69 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kablede On-Ear Hovedtelefoner | 3.5 mm | Kabellængde: 2.10 m | Sort billede

Produktinformation

Disse on-ear-hovedtelefoner med bøjle fra Nedis sikrer maksimal brugerkomfort takket være deres ergonomiske, ultralette og slanke design samt bløde ørepuder. Nakkeremmen sikrer, at disse hovedtelefoner bliver siddende. Derudover har de 30 mm drivere samt et on-ear-design, der blokerer for størstedelen af den omgivende støj - sikrer dig en intens lydoplevelse, mens du lytter til dine yndlingsnumre.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: On-ear
Vægt: 0.1g
Artikel nr.: NDS-HPWD1105BK
EAN: 5412810322909
Varenr.: 88863

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kablede On-Ear Hovedtelefoner | 3.5 mm | Kabellængde: 2.10 m | Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kablede On-Ear Hovedtelefoner | 3.5 mm | Kabellængde: 2.10 m | Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Estore DK69 kr69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kablede On-Ear Hovedtelefoner | 3.5 mm | Kabellængde: 2.10 m | Sort

PriceData har fulgt prisen på Kablede On-Ear Hovedtelefoner | 3.5 mm | Kabellængde: 2.10 m | Sort i 176 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 74 kr.

Den nuværende pris på 69 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Kablede On-Ear Hovedtelefoner | 3.5 mm | Kabellængde: 2.10 m | Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Kablede On-Ear Hovedtelefoner | 3.5 mm | Kabellængde: 2.10 m | Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. mar. 202669 kr10 kr (13%)
8. dec. 202579 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret