Gå til hovedindhold

Arctic P8 Slim PWM PST - Kabinet køler - 80mm - Sort

Pris fra 37 krtil 69 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 32 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 36 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Arctic P8 Slim PWM PST - Kabinet køler - 80mm - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 37 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ARCTIC P8 Slim PWM PST Fan 1-pack Sort 80 mm
37 kr
Til butik
ARCTIC P8 Slim PWM PST Fan 1-pack Sort 80 mm billede

Produktinformation

ARCTIC P8 Slim PWM PST - Indsats med blæser - lav profil, med kabelsplitter - 80 mm - sort

Produktspecifikationer

Mærke: ARCTIC
Artikel nr.: ACFAN00295A
EAN: 4895213704199
Varenr.: 1002204073
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arctic P8 Slim PWM PST - Kabinet køler - 80mm - Sort
44 kr
Til butik
Arctic P8 Slim PWM PST - Kabinet køler - 80mm - Sort billede

Produktinformation

Kabinet køler, 80mm x 80mm x 15mm (højde x bredde x dybde), lufttryk max 38.23 CFM, max statisk luftryk 2.35 mmH2O, omdrejningshastighed: 300 - 3000 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Fluid Dynamic Bearing (FDB), bundkort tilslutning: 4-pins, kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via kabler, farve: sort.

Produktspecifikationer

Mærke: Arctic
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: ACFAN00295A
EAN: 4895213704199
Varenr.: 3435365
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetsblæser ARCTIC P8 Slim PWM PST, sort 80 mm
-17%49 kr
Før 59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kabinetsblæser ARCTIC P8 Slim PWM PST, sort 80 mm billede

Produktinformation

ARCTIC P8 Slim PWM PST - Indsats med blæser - lav profil, med kabelsplitter - 80 mm - sortGenereltBredde: 8 cmDybde: 8 cmFarve: SortForsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt: 8.3 cm x 8.9 cm x 1.7 cm / 670 gHøjde: 1.5 cmPakke Indhold: 1 x blæserkabeldelerProdukttype: Indsats med blæser - lav profil, med kabelsplitterVægt: 45 gVarmeafleder & blæserBlæser diameter: 80 mmBlæser med kugleleje: Strømningsdynamisk lejeBlæser-højde: 15 mmEgenskaber: Puls-bredde modulation (PWM) supportLuftstrøm: 22,5 cfmLufttryk: 2.35 mmOmdrejningshastighed: 300-3000 rpmRated Strøm: 0.095 ARated Voltage: 12 VStart Voltage: 6.9 VStik: 4-pin stik + 4-pin sokkelDiverseEgenskaber: Sort kabelOverensstemmelsesstandarder: RoHS 2011/65/ECRoHS 2015/863/EUEMC 2014/30/EUEN 55035:2017/A11:2020EN 55032:2015/A11:2020/A1:2020REACH 1907/2006/CESVHC Free: 1907/2006/ECUKCAProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti: - 6 årMiljømæssige parametreMaks. driftstemperatur: 40 °CMin. driftstemperatur: 0 °C...

Produktspecifikationer

Mærke: Arctic
Kategori: Harddisk blæser og kølere
Vægt: 0.07g
EAN: 4895213704199
Varenr.: 1968528
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ARCTIC P8 Slim PWM PST Fan 1-pack Sort 80 mm
59 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetsblæser ARCTIC P8 Slim PWM PST, sort 80 mm
-13%69 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arctic P8 Slim PWM PST - Kabinet køler - 80mm - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arctic P8 Slim PWM PST - Kabinet køler - 80mm - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK37 kr37 krKøb
2Proshop DK44 kr83 krKøb
3Boligcenter DK49 kr49 krKøb
4Ultrashop59 kr59 krKøb
5Vivas DK69 kr138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Arctic P8 Slim PWM PST - Kabinet køler - 80mm - Sort

PriceData har fulgt prisen på Arctic P8 Slim PWM PST - Kabinet køler - 80mm - Sort i 173 dage. Laveste pris i perioden er 35 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 48 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 41 kr.

Den nuværende pris på 37 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Arctic P8 Slim PWM PST - Kabinet køler - 80mm - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Arctic P8 Slim PWM PST - Kabinet køler - 80mm - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202637 kr1 kr (3%)
15. maj 202638 kr1 kr (3%)
13. maj 202639 kr2 kr (5%)
5. maj 202641 kr1 kr (2%)
1. maj 202642 kr1 kr (2%)
28. apr. 202643 kr3 kr (7%)
27. apr. 202646 kr2 kr (5%)
26. apr. 202644 kr2 kr (4%)
24. apr. 202646 kr1 kr (2%)
23. apr. 202645 kr2 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret