Gå til hovedindhold

Arctic P8 PWM PST - Kabinet køler - 80mm - Sort - 23 dBA

Pris fra 34 krtil 69 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 35 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 33 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Arctic P8 PWM PST - Kabinet køler - 80mm - Sort - 23 dBA og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 34 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ARCTIC P8 PWM PST Fan 1-pack Sort 80 mm
34 kr
Til butik
ARCTIC P8 PWM PST Fan 1-pack Sort 80 mm billede

Produktinformation

ARCTIC P8 PWM PST - Indsats med blæser - 80 mm

Produktspecifikationer

Mærke: ARCTIC
Artikel nr.: ACFAN00150A
EAN: 4895213702034
Varenr.: 995844361
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ARCTIC P8 PWM PST - Indsats med blæser - 80 mm
36,14 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arctic P8 PWM PST - Kabinet køler - 80mm - Sort - 23 dBA
43 kr
Til butik
Arctic P8 PWM PST - Kabinet køler - 80mm - Sort - 23 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 80mm x 80mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 0.3 sone (∼ 22.5 dBa), lufttryk max 23.4 CFM, max statisk luftryk 1.9 mmH2O, omdrejningshastighed: 200 - 3000 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Fluid Dynamic Bearing (FDB), bundkort tilslutning: 4-pins, farve: sort.

Produktspecifikationer

Mærke: Arctic
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: ACFAN00150A
EAN: 4895213702034
Varenr.: 2828181
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC-blæser ARCTIC P8 PWM PST 80 mm - sort (1-pak)
-17%49 kr
Før 59 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ARCTIC P8 PWM PST Fan 1-pack Sort 80 mm
49 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC-blæser ARCTIC P8 PWM PST 80 mm - sort (1-pak)
-13%69 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arctic P8 PWM PST - Kabinet køler - 80mm - Sort - 23 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arctic P8 PWM PST - Kabinet køler - 80mm - Sort - 23 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK34 kr34 krKøb
2CS MEGASTORE DK36,14 kr75,14 krKøb
3Proshop DK43 kr82 krKøb
4Boligcenter DK49 kr49 krKøb
5Ultrashop49 kr49 krKøb
6Vivas DK69 kr138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Arctic P8 PWM PST - Kabinet køler - 80mm - Sort - 23 dBA

PriceData har fulgt prisen på Arctic P8 PWM PST - Kabinet køler - 80mm - Sort - 23 dBA i 185 dage. Laveste pris i perioden er 32 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 38 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 35 kr.

Den nuværende pris på 34 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Arctic P8 PWM PST - Kabinet køler - 80mm - Sort - 23 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Arctic P8 PWM PST - Kabinet køler - 80mm - Sort - 23 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202634 kr1 kr (3%)
13. maj 202635 kr2 kr (5%)
10. apr. 202637 kr4 kr (12%)
9. apr. 202633 kr2 kr (6%)
15. mar. 202635 kr1 kr (3%)
14. mar. 202636 kr1 kr (3%)
7. mar. 202635 kr1 kr (3%)
6. mar. 202636 kr1 kr (3%)
5. mar. 202635 kr1 kr (3%)
4. mar. 202636 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret