Gå til hovedindhold

Solar Plus Kabelrør, Rød PE 110/93 mm, dobbeltvægget med muffe og træktråd 50 meter. - (50 meter)

Solar PlusSanitetEAN: 5705154393330
Pris fra 21 krtil 1.181 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.160 kr (98% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 20 kr 23. maj

Sammenlign priser på Kabelrør, Rød PE 110/93 mm, dobbeltvægget med muffe og træktråd 50 meter. - (50 meter) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 21 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kabelrør 110/94 mm - Dobbeltvægget Flexrør PEH med Træktråd - 50 mtr.
21 kr
Til butik
Kabelrør 110/94 mm - Dobbeltvægget Flexrør PEH med Træktråd - 50 mtr. billede

Produktinformation

Kabelrør 110/94 mm – Dobbeltvægget Flexrør PEH med Træktråd – 50 m Dobbeltvægget kabelrør i PEH til beskyttelse af elkabler og installationer ved nedgravning i jord. Røret fungerer som kabelbeskyttelsesrør og leveres med indbygget træktråd , s

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Select
Kategori: Kabelrør i ruller
EAN: 5705154393330
Varenr.: 2700110
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kabelrør, Rød PE 110/93 mm, dobbeltvægget med muffe og træktråd 50 meter. - (50 meter)
1.053 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Udendrs flexrr / kabelrr (PEH), 110 mm / 50 meter
1.181 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kabelrør, Rød PE 110/93 mm, dobbeltvægget med muffe og træktråd 50 meter. - (50 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kabelrør, Rød PE 110/93 mm, dobbeltvægget med muffe og træktråd 50 meter. - (50 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk21 kr21 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.053 kr1.053 krKøb
3WATTOO.DK1.181 kr1.181 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kabelrør, Rød PE 110/93 mm, dobbeltvægget med muffe og træktråd 50 meter. - (50 meter)

PriceData har fulgt prisen på Kabelrør, Rød PE 110/93 mm, dobbeltvægget med muffe og træktråd 50 meter. - (50 meter) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 20 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 1.038,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 293 kr.

Den nuværende pris på 21 kr er 93% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Kabelrør, Rød PE 110/93 mm, dobbeltvægget med muffe og træktråd 50 meter. - (50 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Kabelrør, Rød PE 110/93 mm, dobbeltvægget med muffe og træktråd 50 meter. - (50 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202621 kr1 kr (5%)
23. maj 202620 kr1 kr (5%)
6. maj 202621 kr
5. maj 202621,66 kr
24. apr. 202621 kr
23. apr. 202621,66 kr
15. apr. 202621 kr1 kr (5%)
14. apr. 202620 kr1 kr (5%)
24. mar. 202621 kr
23. mar. 202621,66 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret