Gå til hovedindhold

Solar Plus Kabelholder for op til 15 stk 3x1,5. Kan monteres lodret og vandret. Halogenfri. Temperaturområde -25°C til +90°C

Solar PlusEludstyrEAN: 9002579027779
Pris fra 3,93 krtil 42 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 38,07 kr (91% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3,72 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Kabelholder for op til 15 stk 3x1,5. Kan monteres lodret og vandret. Halogenfri. Temperaturområde -25°C til +90°C og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3.93 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kabelholder op til 15stk 3x1,5
3,93 kr
Til butik
Kabelholder op til 15stk 3x1,5 billede

Produktinformation

Kabelholder for kabel og ledninger. Kan monteres lodret og vandret. Halogenfri. Temperaturområde -25°C til +90°C

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
EAN: 9002579027779
Varenr.: 5439000281
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kabelholder Op Til 15stk 3x1,5
4,06 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kabelholder OP til 15 stk. 3x1,5
5,1 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KABELHOLDER OP TIL 15STK 3X1,5
5,43 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kabelholder for op til 15 stk 3x1,5. Kan monteres lodret og vandret. Halogenfri. Temperaturområde -25°C til +90°C
42 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kabelholder for op til 15 stk 3x1,5. Kan monteres lodret og vandret. Halogenfri. Temperaturområde -25°C til +90°C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kabelholder for op til 15 stk 3x1,5. Kan monteres lodret og vandret. Halogenfri. Temperaturområde -25°C til +90°C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt3,93 kr3,93 krKøb
2Elvvs.dk4,06 kr4,06 krKøb
3WATTOO.DK5,1 kr5,1 krKøb
4EL-GROSSISTEN5,43 kr5,43 krKøb
5CS MEGASTORE DK42 kr81 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kabelholder for op til 15 stk 3x1,5. Kan monteres lodret og vandret. Halogenfri. Temperaturområde -25°C til +90°C

PriceData har fulgt prisen på Kabelholder for op til 15 stk 3x1,5. Kan monteres lodret og vandret. Halogenfri. Temperaturområde -25°C til +90°C i 172 dage. Laveste pris i perioden er 3,68 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 16,45 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5 kr.

Den nuværende pris på 3,93 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Kabelholder for op til 15 stk 3x1,5. Kan monteres lodret og vandret. Halogenfri. Temperaturområde -25°C til +90°C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Kabelholder for op til 15 stk 3x1,5. Kan monteres lodret og vandret. Halogenfri. Temperaturområde -25°C til +90°C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 20263,93 kr
18. apr. 20264,26 kr
14. apr. 20263,78 kr
13. apr. 20263,93 kr
5. apr. 20263,78 kr
21. mar. 20263,72 kr
11. mar. 20263,86 kr1,14 kr (23%)
10. mar. 20265 kr1,14 kr (30%)
6. mar. 20263,86 kr1,14 kr (23%)
5. mar. 20265 kr1,14 kr (30%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret