Gå til hovedindhold

OBO Kabelholder 2031/40 lysegrå maks. 40 kabler af 3x1,5 mm² brandhæmmende polypropylen

OBOEludstyrEAN: 4012195651666
Pris fra 17 krtil 21,25 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 4,25 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kabelholder 2031/40 lysegrå maks. 40 kabler af 3x1,5 mm² brandhæmmende polypropylen og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 17 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kabelholder. 2031/40 - Max 40 Kabler ø10mm., Lyseg
17 kr
Til butik
Kabelholder. 2031/40 - Max 40 Kabler ø10mm., Lyseg billede

Produktinformation

Kabelholder for væg eller loftmontage. Sepcielt egnet til anvendelse i mellemdæk. Tager op til max 8 og op til max 30 kabler af Ø10mm. Med skruehul Ø6mm. Anbefalet afstand ved fuld udnyttelse er 50cm. Materiale i grå brandhæmmende polypropylen, temperatur...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Kabelholdere
EAN: 4012195651666
Varenr.: 90026
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Obo kabelholder til 30 kabler, 3x1,5 mm²
18 kr
Til butik
Obo kabelholder til 30 kabler, 3x1,5 mm² billede

Produktinformation

Effektiv og sikker kabelhåndtering Denne kabelholder til 30 kabler er udviklet til professionel og sikker montering af installationsledninger. Den er ideel til både nye installationer og eftermontage, hvor orden, stabilitet og korrekt føring af kabler er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OBO
Kategori: Kabler & stikdåser
Farve: light gray
EAN: 4012195651666
Varenr.: 7139000411
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kabelholder 2031/40 Max 40 Stk 3X1,5
18,03 kr
Til butik
Kabelholder 2031/40 Max 40 Stk 3X1,5 billede

Produktinformation

Kabelholder for væg eller loftmontage. Sepcielt egnet til anvendelse i mellemdæk. Tager op til max 8 og op til max 40 kabler af 3x1,5 Med skruehul Ø6 mm. Anbefalet afstand ved fuld udnyttelse er 50 cm. Materiale i grå brandhæmmende polypropylen, temperatu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Hardware
EAN: 4012195651666
Varenr.: 8810560454993
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kabelholder 2031/40 lysegrå maks. 40 kabler af 3x1,5 mm² brandhæmmende polypropylen
18,44 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kabelholder 2031/40 max 40 stk 3x1,5
18,75 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Obo kabelholder til 30 kabler, 3x1,5 mm²
20 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KABELHOLDER 2031/40 MAX 40 STK 3X1,5
20,11 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Obo kabelholder til 30 kabler, 3x1,5 mm²
21 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
OBO Grip 40 Kabelholder, 1,5 mm2
21,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kabelholder 2031/40 lysegrå maks. 40 kabler af 3x1,5 mm² brandhæmmende polypropylen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kabelholder 2031/40 lysegrå maks. 40 kabler af 3x1,5 mm² brandhæmmende polypropylen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk17 kr17 krKøb
2LavprisVVS18 kr18 krKøb
3Billigelogvvs.dk18,03 kr18,03 krKøb
4CS MEGASTORE DK18,44 kr57,44 krKøb
5MaintainIt18,75 kr18,75 krKøb
6Greenline20 kr20 krKøb
7EL-GROSSISTEN20,11 kr20,11 krKøb
8BilligVVS DK21 kr21 krKøb
9vvsfittings.dk21,25 kr21,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kabelholder 2031/40 lysegrå maks. 40 kabler af 3x1,5 mm² brandhæmmende polypropylen

PriceData har fulgt prisen på Kabelholder 2031/40 lysegrå maks. 40 kabler af 3x1,5 mm² brandhæmmende polypropylen i 166 dage. Laveste pris i perioden er 16 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 20 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 18 kr.

Den nuværende pris på 17 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Kabelholder 2031/40 lysegrå maks. 40 kabler af 3x1,5 mm² brandhæmmende polypropylen. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Kabelholder 2031/40 lysegrå maks. 40 kabler af 3x1,5 mm² brandhæmmende polypropylen de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202617 kr1,03 kr (6%)
11. maj 202618,03 kr
24. apr. 202618 kr
23. apr. 202618,03 kr
9. apr. 202618 kr1 kr (6%)
2. mar. 202617 kr1,75 kr (9%)
1. mar. 202618,75 kr1,75 kr (10%)
7. feb. 202617 kr3 kr (15%)
6. feb. 202620 kr3 kr (18%)
1. feb. 202617 kr3 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret