Gå til hovedindhold

JVC HA-S31M-B ON-EAR HOVEDTELEFON MED FJERNBETJENING OG MIKROFON - SORT

JVCElektronikKraftfuld lyd med neodymium-drivereDaglig lytning og transportEAN: 4975769458644

JVC HA-S31M on-ear hovedtelefoner med 30,6mm neodymium-drivere, foldbart design og integreret fjernbetjening. Perfekt til transport og daglig brug. Læs mere

Pris fra 116 krtil 894 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 778 kr (87% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 97 kr 14. mar.

Sammenlign priser på JVC HA-S31M-B ON-EAR HOVEDTELEFON MED FJERNBETJENING OG MIKROFON - SORT og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 116 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JVC HA-S31M-B-E
116 kr
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
JVC HA-S31M-BE On-Ear hovedtelefon med ledning - Sort
179 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
JVC Powerful Sound HA-S31M On Ear
199 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
JVC JVC Headphones On-ear wired Black 4975769458644 Modsvarer: N/A
219 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
JVC HA S31M Kabling Hovedtelefoner Sort
228 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
JVC HA-S31M-B ON-EAR HOVEDTELEFON MED FJERNBETJENING OG MIKROFON - SORT
894 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JVC HA-S31M-B ON-EAR HOVEDTELEFON MED FJERNBETJENING OG MIKROFON - SORT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JVC HA-S31M-B ON-EAR HOVEDTELEFON MED FJERNBETJENING OG MIKROFON - SORT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK116 kr155 krKøb
2Butik24 DK179 kr218 krKøb
3Ultrashop199 kr199 krKøb
4InkClub DK219 kr219 krKøb
5CompuMail DK228 kr228 krKøb
6INphone.dk894 kr894 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

JVC HA-S31M-B-E On-Ear Hovedtelefoner med Kabel

JVC

JVC HA-S31M on-ear hovedtelefoner med 30,6mm neodymium-drivere, foldbart design og integreret fjernbetjening. Perfekt til transport og daglig brug.

• hovedtelefoner
• høretelefoner
• on-ear
• JVC
• neodymium
• foldbare
• fjernbetjening
• kabel hovedtelefoner
• Daglig lytning og transport
• Kraftfuld lyd med neodymium-drivere

Beskrivelse

JVC HA-S31M-B-E er on-ear hovedtelefoner fra JVC som leverer kraftfuld og klar lyd til daglig brug. Med 30,6mm neodymium-drivere og frekvensområde på 10-26.000 Hz sikrer de detaljeret gengivelse af musik. Det foldbare design med drejebare ørekopper gør dem nemme at transportere, mens den lave vægt på kun 140 gram og bløde ørepuder sikrer komfort selv ved længere lytning. Den integrerede fjernbetjening og mikrofon gør det let at styre musik og besvare opkald direkte fra hovedtelefonerne. Det 1,2 meter lange kabel med L-formet 3,5mm stik minimerer sammenfiltring og sikrer problemfri brug. Perfekt til pendling, træning og fritid hvor du ønsker pålidelig lydkvalitet.

Specifikationer

Kabel:1,2m enkeltsidet med L-formet 3,5mm stik
Vægt:140 gram
Design:Foldbart med drejebare ørekapper
Drivere:30,6mm neodymium
Impedans:32 Ohm
Kompatibilitet:3,5mm jackstik enheder
Frekvensområde:10-26.000 Hz
Kontrolelementer:4-knaps fjernbetjening med mikrofon

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Er JVC HA-S31M hovedtelefonerne komfortable at have på i længere tid?

Ja, hovedtelefonerne er designet til komfort med kun 140 grams vægt og bløde ørepuder. Det ergonomiske design gør dem behagelige selv ved mange timers lytning.

Kan jeg bruge disse hovedtelefoner til opkald og musik?

Absolut! De har en integreret mikrofon og 4-knaps fjernbetjening som gør det nemt at besvare opkald, styre musik og justere lydstyrke direkte fra hovedtelefonerne.

Hvordan fungerer det foldbare design?

Hovedtelefonerne kan foldes fladt sammen takket være drejebare ørekapper, hvilket gør dem kompakte og nemme at opbevare i tasker eller rejsecases.

Hvilke enheder er de kompatible med?

JVC HA-S31M fungerer med alle enheder der har 3,5mm jackstik, herunder smartphones, tablets, computere og bærbare musikafspillere.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JVC HA-S31M-B ON-EAR HOVEDTELEFON MED FJERNBETJENING OG MIKROFON - SORT

PriceData har fulgt prisen på JVC HA-S31M-B ON-EAR HOVEDTELEFON MED FJERNBETJENING OG MIKROFON - SORT i 173 dage. Laveste pris i perioden er 97 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 146 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 116 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for JVC HA-S31M-B ON-EAR HOVEDTELEFON MED FJERNBETJENING OG MIKROFON - SORT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for JVC HA-S31M-B ON-EAR HOVEDTELEFON MED FJERNBETJENING OG MIKROFON - SORT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026116 kr1 kr (1%)
26. maj 2026117 kr1 kr (1%)
24. maj 2026116 kr2 kr (2%)
19. maj 2026118 kr5 kr (4%)
13. maj 2026113 kr5 kr (4%)
12. maj 2026118 kr1 kr (1%)
9. maj 2026117 kr6 kr (5%)
8. maj 2026123 kr11 kr (10%)
7. maj 2026112 kr3 kr (3%)
1. maj 2026109 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret