Gå til hovedindhold

JVC HA-S31M-B ON-EAR HOVEDTELEFON MED FJERNBETJENING OG MIKROFON - HVID

JVCElektronikUltralet 140g designDaglig musik og opkaldEAN: 4975769458668

JVC HA-S31M er letvægts on-ear hovedtelefoner med foldbart design, 30mm drivere, indbygget mikrofon og fjernbetjening. Kun 140g for optimal komfort. Læs mere

Pris fra 116 krtil 894 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 778 kr (87% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 97 kr 14. mar.

Sammenlign priser på JVC HA-S31M-B ON-EAR HOVEDTELEFON MED FJERNBETJENING OG MIKROFON - HVID og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 116 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JVC HA S31M
116 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
JVC HA S31M Kabling Hovedtelefoner Hvid
149 kr
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
JVC HA-S31M-WE On-Ear hovedtelefon med ledning - Hvid
177 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
JVC JVC Headphones On-ear wired White 4975769458668 Modsvarer: N/A
219 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
JVC HA-S31M-B ON-EAR HOVEDTELEFON MED FJERNBETJENING OG MIKROFON - HVID
894 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JVC HA-S31M-B ON-EAR HOVEDTELEFON MED FJERNBETJENING OG MIKROFON - HVID koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JVC HA-S31M-B ON-EAR HOVEDTELEFON MED FJERNBETJENING OG MIKROFON - HVID koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK116 kr155 krKøb
2Ultrashop149 kr149 krKøb
3Butik24 DK177 kr216 krKøb
4InkClub DK219 kr219 krKøb
5INphone.dk894 kr894 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

JVC HA-S31M On-Ear hovedtelefoner med ledning - Hvid

JVC

JVC HA-S31M er letvægts on-ear hovedtelefoner med foldbart design, 30mm drivere, indbygget mikrofon og fjernbetjening. Kun 140g for optimal komfort.

• hovedtelefoner
• on-ear
• JVC headphones
• transportable hovedtelefoner
• foldbare hovedtelefoner
• letvægts hovedtelefoner
• Daglig musik og opkald
• Ultralet 140g design

Beskrivelse

JVC HA-S31M er ultrakomfortable on-ear hovedtelefoner i hvidt design, der vejer kun 140 gram og sikrer behagelig lytteoplevelse i lange perioder. Med kraftige 30mm neodymium drivere leverer de klar og dynamisk lyd i frekvensområdet 10-26.000 Hz. Det smarte foldbare design gør dem perfekte til transport, mens bløde gummipuder og justerbar hovedbøjle sikrer optimal pasform. Den enkeltsidet 1,2 meter kabel med guldbelagt 3,5mm jack reducerer sammenfiltring, og den indbyggede fjernbetjening med mikrofon giver nem kontrol over musik og opkald. Ideelle til daglig brug og transportabel elektronik.

Specifikationer

Type:On-ear hovedtelefoner
Kabel:1,2m enkeltsidet med guldbelagt 3,5mm jack
Vægt:140 gram
Drivere:30mm neodymium
Ørepuder:Bløde gummi ørepuder
Funktioner:Foldbart design, fjernbetjening, mikrofon
Kompatibilitet:3,5mm jackstik (smartphone, tablet, musik)
Frekvensområde:10-26.000 Hz

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Er JVC HA-S31M kompatible med smartphones?

Ja, de har 3,5mm jackstik og indbygget mikrofon med fjernbetjening, så de fungerer perfekt med smartphones, tablets og andre enheder med 3,5mm udtag.

Hvor meget vejer hovedtelefonerne?

JVC HA-S31M vejer kun 140 gram, hvilket gør dem meget komfortable at bære i længere perioder uden at belaste hovedet eller nakken.

Kan hovedtelefonerne foldes sammen?

Ja, de har et smart foldbart og drejeligt design, så de kan foldes fladt sammen for nem opbevaring og transport på farten.

Hvad er lydkvaliteten på JVC HA-S31M?

De har 30mm neodymium drivere med frekvensområde på 10-26.000 Hz, som leverer klar og dynamisk lyd med god balance mellem bas, mellemtoner og diskant.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JVC HA-S31M-B ON-EAR HOVEDTELEFON MED FJERNBETJENING OG MIKROFON - HVID

PriceData har fulgt prisen på JVC HA-S31M-B ON-EAR HOVEDTELEFON MED FJERNBETJENING OG MIKROFON - HVID i 169 dage. Laveste pris i perioden er 97 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 186 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 128 kr.

Den nuværende pris på 116 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for JVC HA-S31M-B ON-EAR HOVEDTELEFON MED FJERNBETJENING OG MIKROFON - HVID. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for JVC HA-S31M-B ON-EAR HOVEDTELEFON MED FJERNBETJENING OG MIKROFON - HVID de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026116 kr1 kr (1%)
26. maj 2026117 kr1 kr (1%)
24. maj 2026116 kr2 kr (2%)
19. maj 2026118 kr5 kr (4%)
13. maj 2026113 kr5 kr (4%)
12. maj 2026118 kr1 kr (1%)
9. maj 2026117 kr6 kr (5%)
8. maj 2026123 kr11 kr (10%)
7. maj 2026112 kr3 kr (3%)
1. maj 2026109 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret