Gå til hovedindhold

JVC HA A3T Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid

JVCHovedtelefoner og headsetEAN: 4975769025730
Pris fra 202 krtil 389 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 187 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 139 kr 4. mar.

Sammenlign priser på JVC HA A3T Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 202 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JVC HA A3T
202 kr
Til butik
JVC HA A3T billede

Produktinformation

Ægte trådløse øretelefoner med mik., ørespids, Bluetooth, hvid

Produktspecifikationer

Mærke: JVC
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: HA-A3T-W-U
EAN: 4975769025730
Varenr.: 3139529
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse in-ear høretelefoner JVC HA-A3T - hvid
-9%289 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløse in-ear høretelefoner JVC HA-A3T - hvid billede

Produktinformation

Fordele ved trådløse høretelefonerNyd friheden i hverdagen med trådløse in-ear høretelefoner fra JVC. HA-A3T leverer stabil Bluetooth 5,1-forbindelse og klar lyd til musik, podcasts og opkald. Med op til 7,5 timers batteritid pr. opladning og i alt 22 timer med det medfølgende opladeetui er du godt dækket til pendling, træning eller lange arbejdsdage.Designet til aktiv brugDen lette, åbne in-ear pasform sidder behageligt i øret, og IPX4-klassificeringen giver vandafvisende egenskaber til daglig brug. Du styrer lydstyrken direkte på ørepropperne, og den indbyggede mikrofon gør håndfri opkald nemme.Praktisk hverdagspakkeOplad nemt via USB-C. Etuiet og USB-kablet følger med, så du kan komme i gang med det samme. Farve: hvid.Produkttype: Headset, binauralBærestil: In-ear (intraaural)Bluetooth: Ja, version 5,1Maks. rækkevidde: 10 mVolumenkontrol: JaVandafvisning: IPX4Batteritid pr. opladning: op til 7,5 tAfspilning med etui: op til 22 tHurtigopladning: JaOpladning: USB Type-C, LED-strømindikatorMikrofon: IndbyggetHovedtelefonfrekvens: 20 – 20.000 HzImpedans: 16 ΩPakkemål: 13,8 × 8,0 × 3,6 cmPakkens vægt: 104 g...

Produktspecifikationer

Mærke: JVC
Kategori: Trådløse høretelefoner
Vægt: 0.11g
EAN: 4975769025730
Varenr.: 1901330
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
JVC HA A3T Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid
289 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse in-ear høretelefoner JVC HA-A3T - hvid
-9%309 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
JVC Wireless Bluetooth HA-A3T
389 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JVC HA A3T Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JVC HA A3T Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK202 kr241 krKøb
2Boligcenter DK289 kr289 krKøb
3CompuMail DK289 kr289 krKøb
4Vivas DK309 kr388 krKøb
5Ultrashop389 kr389 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JVC HA A3T Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid

PriceData har fulgt prisen på JVC HA A3T Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid i 185 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 286 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 200 kr.

Den nuværende pris på 202 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for JVC HA A3T Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for JVC HA A3T Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026202 kr5 kr (2%)
27. maj 2026207 kr1 kr (0%)
22. maj 2026206 kr1 kr (0%)
9. maj 2026207 kr1 kr (0%)
8. maj 2026206 kr1 kr (0%)
6. maj 2026207 kr1 kr (0%)
3. maj 2026206 kr7 kr (3%)
2. maj 2026213 kr30 kr (12%)
30. apr. 2026243 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026244 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret