Gå til hovedindhold

JVC HA-A25T-WU True Wireless In-ear hovedtelefoner med Noise Cancelling - Hvid

JVCHovedtelefoner og headsetAktiv støjreduktionDaglig brug og træningEAN: 4975769475290

JVC HA-A25T-WU true wireless hovedtelefoner med aktiv støjreduktion, 6mm neodymium driver, 28 timers batterilevetid og komfortable Memory Foam ørepropper. Læs mere

Pris fra 300 krtil 679 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 379 kr (56% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på JVC HA-A25T-WU True Wireless In-ear hovedtelefoner med Noise Cancelling - Hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 300 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JVC HA-A25T - White
-29%300 kr
Før 424 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
JVC HA-A25T-WU True Wireless In-ear hovedtelefoner med Noise Cancelling - Hvid
412 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
JVC ANC Wireless Earbuds HA-A25T
679 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JVC HA-A25T-WU True Wireless In-ear hovedtelefoner med Noise Cancelling - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JVC HA-A25T-WU True Wireless In-ear hovedtelefoner med Noise Cancelling - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK300 kr339 krKøb
2Butik24 DK412 kr451 krKøb
3Ultrashop679 kr679 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

JVC HA-A25T-WU True Wireless In-ear Hovedtelefoner med Aktiv Støjreduktion - Hvid

JVC

JVC HA-A25T-WU true wireless hovedtelefoner med aktiv støjreduktion, 6mm neodymium driver, 28 timers batterilevetid og komfortable Memory Foam ørepropper.

• true wireless øretelefoner
• støjreduktion hovedtelefoner
• JVC bluetooth headset
• aktiv noise cancelling
• trådløse ørepropper
• gaming hovedtelefoner
• Daglig brug og træning
• Aktiv støjreduktion

Beskrivelse

JVC HA-A25T-WU er true wireless hovedtelefoner med avanceret aktiv støjreduktion som blokerer baggrundsstøj for optimal lydoplevelse. Med 6mm neodymium drivere leverer de krystalklar lyd i alle tre lydtilstande: Normal, Bas og Clear. De ergonomiske Memory Foam ørepropper sikrer komfort gennem lange lytteperioder, mens den smarte touch-betjening gør styring af musik og opkald enkelt. Med op til 28 timers samlet batterilevetid via opladningsetuiet er de perfekte til daglig brug, pendling og træning. IPX4-certificeringen beskytter mod sved og stænk, mens low latency-tilstanden minimerer forsinkelse ved gaming og videoseeing.

Specifikationer

Vægt:5,1g pr. øretelefon
Driver:6mm neodymium magnet
Bluetooth:5.3 med AAC/SBC codec
Rækkevidde:10 meter
Vandtæthed:IPX4 certificeret
Opladningstid:2 timer
Batterilevetid:7,5 timer (28 timer med etui)
Frekvensområde:20-20.000 Hz

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor lang batterilevetid har JVC HA-A25T-WU?

Øretelefonerne giver op til 7,5 timers afspilning på en opladning, og med det medfølgende opladningsetui får du samlet 28 timers batterilevetid.

Er JVC HA-A25T-WU vandtætte?

Ja, de er IPX4-certificerede, hvilket betyder de er beskyttede mod stænk og sved, men må ikke nedsænkes i vand.

Hvilke lydtilstande har hovedtelefonerne?

JVC HA-A25T-WU har tre lydtilstande: Normal for balanceret lyd, Bas for forstærket bas, og Clear for skarp vokal og detaljer.

Kan jeg bruge én øretelefon ad gangen?

Ja, du kan bruge både højre og venstre øretelefon individuelt, og de tilslutter automatisk når du tager dem ud af etuiet.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JVC HA-A25T-WU True Wireless In-ear hovedtelefoner med Noise Cancelling - Hvid

PriceData har fulgt prisen på JVC HA-A25T-WU True Wireless In-ear hovedtelefoner med Noise Cancelling - Hvid i 163 dage. Laveste pris i perioden er 300 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 540 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 370 kr.

Den nuværende pris på 300 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 60 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for JVC HA-A25T-WU True Wireless In-ear hovedtelefoner med Noise Cancelling - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for JVC HA-A25T-WU True Wireless In-ear hovedtelefoner med Noise Cancelling - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026300 kr2 kr (1%)
2. jun. 2026302 kr2 kr (1%)
1. jun. 2026304 kr2 kr (1%)
31. maj 2026306 kr2 kr (1%)
30. maj 2026308 kr2 kr (1%)
29. maj 2026310 kr2 kr (1%)
28. maj 2026312 kr2 kr (1%)
26. maj 2026314 kr2 kr (1%)
25. maj 2026316 kr2 kr (1%)
24. maj 2026318 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret