Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Justerbar ophæng til vækstlys - Med karabinhage, 68kg bæreevne

Sammenlign priser på Justerbar ophæng til vækstlys - Med karabinhage, 68kg bæreevne og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Justerbar ophæng til vækstlys - Med karabinhage, 68kg bæreevne
59 kr
Til butik
Justerbar ophæng til vækstlys - Med karabinhage, 68kg bæreevne billede

Produktinformation

Indeholder 2 nylonreb med karabinhage. Samlet kapacitet på 68 kg, 34 kg per stk. Reblængde på 210 cm Fleksibel og sikker ophængning til dit vækstlys Skab de bedste rammer for dine planter med dette justerbare ophæng til vækstlys. Sættet består af to robus...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør til vækstlys og hydroponi
EAN: 5740031804745
Varenr.: 24029
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Justerbart ophæng til vækstlys med karabinhage - 68kg bæreevne
59 kr
Til butik
Justerbart ophæng til vækstlys med karabinhage - 68kg bæreevne billede

Produktinformation

Dette settet inneholder to nylonreimer med karabinhaker. Samlet kapasitet er 68 kg, med maksimalt 34 kg per reim. Reimenes lengde er 210 cm. Disse nylonreimene er holdbare og pålitelige, og egner seg godt for å sikre ulike gjenstander både innendørs og ut...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 5740031804745
Varenr.: 15841129201999

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Justerbar ophæng til vækstlys - Med karabinhage, 68kg bæreevne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Justerbar ophæng til vækstlys - Med karabinhage, 68kg bæreevne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1DetLED.dk59 kr59 krKøb
2EL-GROSSISTEN59 kr59 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Justerbar ophæng til vækstlys - Med karabinhage, 68kg bæreevne

PriceData har fulgt prisen på Justerbar ophæng til vækstlys - Med karabinhage, 68kg bæreevne i 85 dage. Den nuværende pris er 59 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Justerbar ophæng til vækstlys - Med karabinhage, 68kg bæreevne. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Justerbar ophæng til vækstlys - Med karabinhage, 68kg bæreevne de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202659 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret