Gå til hovedindhold

V-Tac Sensor til hushjørne, sort, bevægelsessensor - justerbar, hjørne montering, IP65 (max:600W LED)

V-TacLK IHC® ControlEAN: 3800157655255
Pris fra 137 krtil 143 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 6 kr (4% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sensor til hushjørne, sort, bevægelsessensor - justerbar, hjørne montering, IP65 (max:600W LED) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 137 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
V-TAC 6612, Infrarød sensor, Ledningsført, 10 m, Loft/væg, Indendørs, Udendørs, Sort
137 kr
Til butik
V-TAC 6612, Infrarød sensor, Ledningsført, 10 m, Loft/væg, Indendørs, Udendørs, Sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: V-TAC
Kategori: LK IHC® Control
Farve: 12
Artikel nr.: 6612
EAN: 3800157655255
Varenr.: 24604138
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sensor til hushjørne, sort, bevægelsessensor - justerbar, hjørne montering, IP65 (max:600W LED)
143 kr
Til butik
Sensor til hushjørne, sort, bevægelsessensor - justerbar, hjørne montering, IP65 (max:600W LED) billede

Produktinformation

Pålidelig bevægelsessensor til hjørne Denne sensor til hushjørne er udviklet til effektiv overvågning af udendørsarealer, hvor den med sit specifikke design sikrer præcis detektion omkring hjørner. Enheden er udført i robust sort plast og er konstrueret t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: V-Tac
Kategori: Sensorer
EAN: 3800157655255
Varenr.: 25337
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Sensor til hushjrne, sort, bevgelsessensor - justerbar, hjrne montering, IP65 (max:600W LED)
143 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Sensor til hushjørne, sort, bevægelsessensor - justerbar, hjørne montering, IP65 (max:600W LED)
143 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Justerbar hjørne infrarød bevægelsessensor med sort hus og IP65 beskyttelse (maks. 600W LED)
143 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sensor til hushjørne, sort, bevægelsessensor - justerbar, hjørne montering, IP65 (max:600W LED) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sensor til hushjørne, sort, bevægelsessensor - justerbar, hjørne montering, IP65 (max:600W LED) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK137 kr176 krKøb
2MrPerfect DK - LED Mega Store143 kr143 krKøb
3WATTOO.DK143 kr143 krKøb
4DetLED.dk143 kr143 krKøb
5EL-GROSSISTEN143 kr143 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sensor til hushjørne, sort, bevægelsessensor - justerbar, hjørne montering, IP65 (max:600W LED)

PriceData har fulgt prisen på Sensor til hushjørne, sort, bevægelsessensor - justerbar, hjørne montering, IP65 (max:600W LED) i 48 dage. Laveste pris i perioden er 137 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 143 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 140 kr.

Den nuværende pris på 137 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Sensor til hushjørne, sort, bevægelsessensor - justerbar, hjørne montering, IP65 (max:600W LED). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Sensor til hushjørne, sort, bevægelsessensor - justerbar, hjørne montering, IP65 (max:600W LED) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026137 kr6 kr (4%)
16. apr. 2026143 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret