Gå til hovedindhold

JUNA sengetøj 140x200 cm - 100% økologisk bomuld - Bæk&Bølge lyseblå

JUNATilbehør til økserEAN: 5713397370155
Pris fra 679,95 krtil 749,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 599,96 kr 29. mar.

Sammenlign priser på JUNA sengetøj 140x200 cm - 100% økologisk bomuld - Bæk&Bølge lyseblå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 679.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Juna - Bæk&bølge Sengetøj 140x200 Cm - Blå & Hvid
679,95 kr
Til butik
Juna - Bæk&bølge Sengetøj 140x200 Cm - Blå & Hvid billede

Produktinformation

Oplev den tidløse charme og bløde komfort med Juna Bæk&Bølge sengetøj i blå og hvid. Dette...

Produktspecifikationer

Mærke: juna
Kategori: bolig|tæpper og tekstiler|sengetøj og sengetæpper
EAN: 5713397370155
Varenr.: 735789
Gå til Shopdyner
TrustScore 5 ud af 54,7
JUNA sengetøj 140x200 cm - 100% økologisk bomuld - Bæk&Bølge lyseblå
749,95 kr
Til butik
JUNA sengetøj 140x200 cm - 100% økologisk bomuld - Bæk&Bølge lyseblå billede

Produktinformation

Dynebetræk: 140x200 cm Pudebetræk: 60x63 cm Materiale: 100% blød bomuld - Vævet krepp Farve: Lyseblå Serie: Bæk&Bølge Brand: JUNA Lukning: Dyne lukkes med knapper og pudebetræk med overlap Vask: 60° Tørretumbling: Ja Tåler strygning: Ja Certif

Produktspecifikationer

Mærke: JUNA
Kategori: Sengetøj
EAN: 5713397370155
Varenr.: 637015-1
Gå til Dynezonen
TrustScore 5 ud af 54,6
JUNA sengetøj 140x200 cm - 100% økologisk bomuld - Bæk&Bølge lyseblå
749,95 kr
Til butik
JUNA sengetøj 140x200 cm - 100% økologisk bomuld - Bæk&Bølge lyseblå billede

Produktinformation

Dynebetræk: 140x200 cm Pudebetræk: 60x63 cm Materiale: 100% blød bomuld - Vævet krepp Farve: Lyseblå Serie: Bæk&Bølge Brand: JUNA Lukning: Dyne lukkes med knapper og pudebetræk med overlap Vask: 60° Tørretumbling: Ja Tåler strygning: Ja Certif

Produktspecifikationer

Mærke: JUNA
Kategori: Sengetøj
EAN: 5713397370155
Varenr.: 637015-1
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Juna - Bæk&Bølge Sengetøj 140x200 cm lys blå/hvid
749,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JUNA sengetøj 140x200 cm - 100% økologisk bomuld - Bæk&Bølge lyseblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JUNA sengetøj 140x200 cm - 100% økologisk bomuld - Bæk&Bølge lyseblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk679,95 kr679,95 krKøb
2Shopdyner749,95 kr749,95 krKøb
3Dynezonen749,95 kr749,95 krKøb
4Rikki Tikki Shop749,95 kr749,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JUNA sengetøj 140x200 cm - 100% økologisk bomuld - Bæk&Bølge lyseblå

PriceData har fulgt prisen på JUNA sengetøj 140x200 cm - 100% økologisk bomuld - Bæk&Bølge lyseblå i 184 dage. Laveste pris i perioden er 599,96 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 749,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 683 kr.

Den nuværende pris på 679,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for JUNA sengetøj 140x200 cm - 100% økologisk bomuld - Bæk&Bølge lyseblå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for JUNA sengetøj 140x200 cm - 100% økologisk bomuld - Bæk&Bølge lyseblå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026679,95 kr70 kr (9%)
28. maj 2026749,95 kr70 kr (10%)
24. maj 2026679,95 kr70 kr (9%)
23. maj 2026749,95 kr70 kr (10%)
19. maj 2026679,95 kr10 kr (1%)
14. maj 2026669,95 kr80 kr (11%)
13. maj 2026749,95 kr80 kr (12%)
23. apr. 2026669,95 kr40 kr (6%)
22. apr. 2026709,95 kr40 kr (6%)
21. apr. 2026669,95 kr80 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret