Gå til hovedindhold

JUNA sengetøj - 100% økologisk bomuld - Daisy baby sengetøj 70x100 cm - Sand med broderede blomster

JunaSengetøjEAN: 5713397074060

Sammenlign priser på JUNA sengetøj - 100% økologisk bomuld - Daisy baby sengetøj 70x100 cm - Sand med broderede blomster og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Juna Sengetøj - Daisy - Baby - Sand/Hvid
399,95 kr
Til butik
Juna Sengetøj - Daisy - Baby - Sand/Hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Juna
Kategori: Juna Sengetøj - Baby
Farve: Beige/Hvid
Størrelse: Baby
EAN: 5713397074060
Varenr.: 415031-6258163
Gå til Shopdyner
TrustScore 5 ud af 54,7
JUNA sengetøj - 100% økologisk bomuld - Daisy baby sengetøj 70x100 cm - Sand med broderede blomster
399,95 kr
Til butik
JUNA sengetøj - 100% økologisk bomuld - Daisy baby sengetøj 70x100 cm - Sand med broderede blomster billede

Produktinformation

Dynebetræk: 70x100 cm - baby sengesæt Pudebetræk: 40x45 cm Materiale: 100% økologisk bomuld Farve: Sand Design: Broderede hvide blomster Serie: Daisy Brand: JUNA Lukning: Dyne- og pudebetræk med lynlås Vask: 60° Tørretumbling: Ja Tåler strygning

Produktspecifikationer

Mærke: JUNA
Kategori: Sengetøj
EAN: 5713397074060
Varenr.: 646625-7
Gå til Dynezonen
TrustScore 5 ud af 54,6
JUNA sengetøj - 100% økologisk bomuld - Daisy baby sengetøj 70x100 cm - Sand med broderede blomster
399,95 kr
Til butik
JUNA sengetøj - 100% økologisk bomuld - Daisy baby sengetøj 70x100 cm - Sand med broderede blomster billede

Produktinformation

Dynebetræk: 70x100 cm - baby sengesæt Pudebetræk: 40x45 cm Materiale: 100% økologisk bomuld Farve: Sand Design: Broderede hvide blomster Serie: Daisy Brand: JUNA Lukning: Dyne- og pudebetræk med lynlås Vask: 60° Tørretumbling: Ja Tåler strygning

Produktspecifikationer

Mærke: JUNA
Kategori: Sengetøj
EAN: 5713397074060
Varenr.: 646625-7
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Juna - Daisy Sengetøj Baby 70x100 cm sand/hvid
399,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JUNA sengetøj - 100% økologisk bomuld - Daisy baby sengetøj 70x100 cm - Sand med broderede blomster koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JUNA sengetøj - 100% økologisk bomuld - Daisy baby sengetøj 70x100 cm - Sand med broderede blomster koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk399,95 kr399,95 krKøb
2Shopdyner399,95 kr399,95 krKøb
3Dynezonen399,95 kr399,95 krKøb
4Rikki Tikki Shop399,95 kr399,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JUNA sengetøj - 100% økologisk bomuld - Daisy baby sengetøj 70x100 cm - Sand med broderede blomster

PriceData har fulgt prisen på JUNA sengetøj - 100% økologisk bomuld - Daisy baby sengetøj 70x100 cm - Sand med broderede blomster i 83 dage. Laveste pris i perioden er 319,96 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 399,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 370 kr.

Den nuværende pris på 399,95 kr er 8% over normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for JUNA sengetøj - 100% økologisk bomuld - Daisy baby sengetøj 70x100 cm - Sand med broderede blomster. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for JUNA sengetøj - 100% økologisk bomuld - Daisy baby sengetøj 70x100 cm - Sand med broderede blomster de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026399,95 kr39,95 kr (11%)
24. apr. 2026360 kr22 kr (6%)
19. apr. 2026382 kr10 kr (3%)
18. apr. 2026392 kr7,95 kr (2%)
17. apr. 2026399,95 kr7,95 kr (2%)
15. apr. 2026392 kr72,04 kr (23%)
9. apr. 2026319,96 kr62,04 kr (16%)
31. mar. 2026382 kr17,95 kr (4%)
30. mar. 2026399,95 kr67,95 kr (20%)
26. mar. 2026332 kr67,95 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret