Gå til hovedindhold

Juicy Couture Viva La Juicy Noir Eau De Parfum 100ml

Pris fra 291 krtil 379 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 88 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 254 kr 30. maj

Sammenlign priser på Juicy Couture Viva La Juicy Noir Eau De Parfum 100ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 291 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Juicy Couture Viva La Juicy Noir Eau De Parfum 100ml
291 kr
Til butik
Juicy Couture Viva La Juicy Noir Eau De Parfum 100ml billede

Produktinformation

Juicy Couture Viva La Juicy Noir 100 ml Kvinder

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 719346167062
EAN: 0719346167062
Varenr.: 3377831
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Juicy Couture Viva La Juicy Noir Edp 100ml
315 kr
Til butik
Juicy Couture Viva La Juicy Noir Edp 100ml billede

Produktinformation

Juicy Couture Viva La Juicy Noir Edp är en mörk och lockande tolkning av det bästsäljande originalet, Viva La Juicy. Doftnoter: vilda bär, mandarin, jordgubb, honungsmelon, gardenia, jasmin, amber, karamell, vanilj och sandelträ.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume til hende
EAN: 0719346167062
Varenr.: C13691
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Juicy Couture Viva La Juicy Noir EDP 100 ml
379 kr
Til butik
Juicy Couture Viva La Juicy Noir EDP 100 ml billede

Produktinformation

🌙 Frugtagtig-blomstret eau de parfum med varme gourmand-noter · Ideel til aftentimer og særlige anledninger En fyldigere og mere sensuel fortolkning af den ikoniske signaturduft, hvor saftige bær møder silkebløde hvide blomster og en varm, cremet base. Den rige sammensætning i eau de parfum-koncentration giver en markant, feminin aura, der bliver siddende og udfolder sig smukt fra første sprøjt til sidste spor. Flakonen i dyb pink med elegant sløjfe afspejler duftens sofistikerede, men legende karakter. Duftnoter Top: vilde bær, mandarin Hjerte: kaprifolie, gardenia, jasmin sambac Bund: rav, vanilje, karamel, sandeltræ Fordele Intens, aftenvenlig version med dybde og varme Eau de parfum for en mere langvarig duftoplevelse Balancerer frugtsødme, blomsterfylde og cremet træ/vanilje Velegnet til særlige lejligheder og køligere vejr Elegant flakon, der pryder ethvert sminkebord Sådan bruger du den Spray 1–3 gange på pulspunkter som hals, håndled og ved ørerne. Lad duften tørre på huden uden at gnide, så noterne bevares. Ønskes et lettere slør, spray i luften og gå gennem duftskyen. For øget holdbarhed kan duften lægges over en uparfumeret bodylotion. Resultat En strålende, indbydende duft, der åbner friskt med modne bær, folder sig ud i et feminint blomsterhjerte og afrundes med en varm, gourmand-agtig base af vanilje, karamel og bløde trænoter. Perfekt, når du vil efterlade et elegant og mindeværdigt indtryk.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Størrelse: 100.00ml
Artikel nr.: 719346167062
EAN: 0719346167062
Varenr.: 719346167062

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Juicy Couture Viva La Juicy Noir Eau De Parfum 100ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Juicy Couture Viva La Juicy Noir Eau De Parfum 100ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK291 kr330 krKøb
2Teknikproffset DK315 kr364 krKøb
3Beautycos DK379 kr408 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Juicy Couture Viva La Juicy Noir Eau De Parfum 100ml

PriceData har fulgt prisen på Juicy Couture Viva La Juicy Noir Eau De Parfum 100ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 254 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 290 kr.

Den nuværende pris på 291 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Juicy Couture Viva La Juicy Noir Eau De Parfum 100ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Juicy Couture Viva La Juicy Noir Eau De Parfum 100ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026291 kr37 kr (15%)
30. maj 2026254 kr1 kr (0%)
26. maj 2026255 kr1 kr (0%)
23. maj 2026256 kr1 kr (0%)
21. maj 2026257 kr10 kr (4%)
20. maj 2026267 kr18 kr (6%)
7. maj 2026285 kr19 kr (7%)
5. maj 2026266 kr8 kr (3%)
4. maj 2026258 kr1 kr (0%)
3. maj 2026257 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret