Gå til hovedindhold

Jotun Drygolin Nordic Extreme Supermat - Træbeskyttelse

DrygolinMalingEAN: 7029350224518
Pris fra 390 krtil 1.099 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 709 kr (65% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Jotun Drygolin Nordic Extreme Supermat - Træbeskyttelse og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 390 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til HC Farver
TrustScore 5 ud af 54,8
Jotun Drygolin Nordic Extreme Supermat - Træbeskyttelse
-45%390 kr
Før 710 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jotun Drygolin Nordic Extreme Supermat - Træbeskyttelse billede

Produktinformation

Jotun Drygolin Nordic Extreme Supermat – Heldækkende træbeskyttelse til træhuse "En fløjlsblød finish, der favner lyset og falder i ét med naturen." Giv dit træhus et moderne, arkitektonisk udtryk med en unik helmat finish (glans 3)

Produktspecifikationer

Mærke: Jotun
Kategori: Jotun Drygolin
Størrelse: 2,7 L
EAN: 7029350224518
Varenr.: 275078
Gå til MestersMaling.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
DRYGOLIN Nordic Extreme Supermat 2,7 liter
899 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Drygolin Nordic Extreme 2,7lt
1.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jotun Drygolin Nordic Extreme Supermat - Træbeskyttelse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jotun Drygolin Nordic Extreme Supermat - Træbeskyttelse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1HC Farver390 kr390 krKøb
2MestersMaling.dk899 kr899 krKøb
3Homeshop DK1.099 kr1.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jotun Drygolin Nordic Extreme Supermat - Træbeskyttelse

PriceData har fulgt prisen på Jotun Drygolin Nordic Extreme Supermat - Træbeskyttelse i 140 dage. Laveste pris i perioden er 390 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 597 kr.

Den nuværende pris på 390 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Jotun Drygolin Nordic Extreme Supermat - Træbeskyttelse. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Jotun Drygolin Nordic Extreme Supermat - Træbeskyttelse de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 2026390 kr5 kr (1%)
10. apr. 2026395 kr504 kr (56%)
9. apr. 2026899 kr504 kr (128%)
25. mar. 2026395 kr4 kr (1%)
23. mar. 2026399 kr500 kr (56%)
22. mar. 2026899 kr500 kr (125%)
23. feb. 2026399 kr451 kr (53%)
22. feb. 2026850 kr451 kr (113%)
12. feb. 2026399 kr451 kr (53%)
11. feb. 2026850 kr451 kr (113%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret