Gå til hovedindhold

DOLINE APS Jordspyd konisk 16 mm i diameter, 2,1 meter varmgalvaniseret 80 µm

DOLINE APSEludstyrEAN: 5703788100690
Pris fra 154,83 krtil 179 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 24,17 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Jordspyd konisk 16 mm i diameter, 2,1 meter varmgalvaniseret 80 µm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 154.83 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Jordspyd 16 mm x 2100 mm, konisk, galvaniseret
154,83 kr
Til butik
Jordspyd 16 mm x 2100 mm, konisk, galvaniseret billede

Produktinformation

Jordspyd konisk af varmgalvaniseret stål.

Produktspecifikationer

EAN: 5703788100690
Varenr.: 15844916560207
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Jordspyd 16 mm x 2100 mm, konisk, galvaniseret
156 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jordspyd konisk 16 mm i diameter, 2,1 meter varmgalvaniseret 80 µm
163 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Jordspyd konisk 16mm 2,1m galvanisere
168,75 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Jordspyd varmgalvaniseret 16 mm konisk
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jordspyd konisk 16 mm i diameter, 2,1 meter varmgalvaniseret 80 µm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jordspyd konisk 16 mm i diameter, 2,1 meter varmgalvaniseret 80 µm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN154,83 kr154,83 krKøb
2WATTOO.DK156 kr156 krKøb
3CS MEGASTORE DK163 kr202 krKøb
4MaintainIt168,75 kr168,75 krKøb
5Greenline179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jordspyd konisk 16 mm i diameter, 2,1 meter varmgalvaniseret 80 µm

PriceData har fulgt prisen på Jordspyd konisk 16 mm i diameter, 2,1 meter varmgalvaniseret 80 µm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 154,83 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 171 kr.

Den nuværende pris på 154,83 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Jordspyd konisk 16 mm i diameter, 2,1 meter varmgalvaniseret 80 µm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Jordspyd konisk 16 mm i diameter, 2,1 meter varmgalvaniseret 80 µm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026154,83 kr8,17 kr (5%)
23. maj 2026163 kr8,17 kr (5%)
9. maj 2026154,83 kr10,17 kr (6%)
8. maj 2026165 kr9 kr (5%)
7. maj 2026174 kr9 kr (5%)
30. apr. 2026165 kr9 kr (5%)
29. apr. 2026174 kr9 kr (5%)
26. apr. 2026165 kr2 kr (1%)
8. apr. 2026163 kr4 kr (2%)
1. apr. 2026167 kr6 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret