Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Jordspyd, kobber, 2,1 meter / 5/8" / 14,2 mm / 254 m - ELIT

EL-GrossistenEludstyrEAN: 7070810038121
Pris fra 158 krtil 232,8 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 74,8 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 149 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Jordspyd, kobber, 2,1 meter / 5/8" / 14,2 mm / 254 m - ELIT og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 158 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Jordspyd, kobber, 2,1 meter / 5/8" / 14,2 mm / 254 m - ELIT
158 kr
Til butik
Jordspyd, kobber, 2,1 meter / 5/8" / 14,2 mm / 254 m - ELIT billede

Produktspecifikationer

Mærke: Elit
Kategori: WATTOO.DK Elartikler Installationsmateriel Jordingsmateriel Jordspyd
EAN: 7070810038121
Varenr.: 6221000155
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jordspyd kobber 254mY. 2,0M 5/8/14,2mm
217 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ELIT Kobber jordspyd 5/8" Ø14,2 mm, 2100 mm, kobber 254 µm
232,8 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jordspyd, kobber, 2,1 meter / 5/8" / 14,2 mm / 254 m - ELIT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jordspyd, kobber, 2,1 meter / 5/8" / 14,2 mm / 254 m - ELIT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK158 kr158 krKøb
2CS MEGASTORE DK217 kr256 krKøb
3EL-GROSSISTEN232,8 kr232,8 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jordspyd, kobber, 2,1 meter / 5/8" / 14,2 mm / 254 m - ELIT

PriceData har fulgt prisen på Jordspyd, kobber, 2,1 meter / 5/8" / 14,2 mm / 254 m - ELIT i 178 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 232,8 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 173 kr.

Den nuværende pris på 158 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 32% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Jordspyd, kobber, 2,1 meter / 5/8" / 14,2 mm / 254 m - ELIT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Jordspyd, kobber, 2,1 meter / 5/8" / 14,2 mm / 254 m - ELIT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026158 kr74,8 kr (32%)
26. maj 2026232,8 kr74,8 kr (47%)
23. maj 2026158 kr74,8 kr (32%)
22. maj 2026232,8 kr74,8 kr (47%)
8. maj 2026158 kr74,8 kr (32%)
7. maj 2026232,8 kr74,8 kr (47%)
30. apr. 2026158 kr74,8 kr (32%)
29. apr. 2026232,8 kr74,8 kr (47%)
21. apr. 2026158 kr2 kr (1%)
15. apr. 2026156 kr7 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret