Gå til hovedindhold

WIELAND Jordklemme skrue WK 4SL/U/V0 gul/grøn

WIELANDEludstyrEAN: 4015573458628
Pris fra 36,22 krtil 5.271 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 5.234,78 kr (99% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 34,43 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Jordklemme skrue WK 4SL/U/V0 gul/grøn og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 36.22 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Jordkl. Wk 4Sl/U/V0 Gul/Grøn
36,22 kr
Til butik
Jordkl. Wk 4Sl/U/V0 Gul/Grøn billede

Produktinformation

Jordklemme skrue 6/4 mm² WK 4SL/U/V0 gul/grøn Søgetermer: 5421260615 - 57.504.9055.0 - 5421260615 - 4015573458628

Produktspecifikationer

Mærke: Wieland
Kategori: Plumbing
EAN: 4015573458628
Varenr.: 8014497677634
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Jordkl. wk 4sl/u/v0 gul/grøn
37,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Jordklemme skrue WK 4SL/U/V0 gul/grøn
40,41 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wieland Electric 57.504.9055.0
5.271 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jordklemme skrue WK 4SL/U/V0 gul/grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jordklemme skrue WK 4SL/U/V0 gul/grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk36,22 kr36,22 krKøb
2MaintainIt37,5 kr37,5 krKøb
3EL-GROSSISTEN40,41 kr40,41 krKøb
4CS MEGASTORE DK5.271 kr5.271 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jordklemme skrue WK 4SL/U/V0 gul/grøn

PriceData har fulgt prisen på Jordklemme skrue WK 4SL/U/V0 gul/grøn i 171 dage. Laveste pris i perioden er 34,3 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 37,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 36 kr.

Den nuværende pris på 36,22 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Jordklemme skrue WK 4SL/U/V0 gul/grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Jordklemme skrue WK 4SL/U/V0 gul/grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202636,22 kr1,28 kr (3%)
31. maj 202637,5 kr1,28 kr (4%)
20. maj 202636,22 kr1,28 kr (3%)
19. maj 202637,5 kr1,28 kr (4%)
25. apr. 202636,22 kr1,79 kr (5%)
14. apr. 202634,43 kr1,82 kr (5%)
13. apr. 202636,25 kr1,82 kr (5%)
21. mar. 202634,43 kr1,57 kr (4%)
2. mar. 202636 kr
18. feb. 202636,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret