Gå til hovedindhold

ABB PE terminal med skrue tilslutning, 5x6mm²+6x16mm²

ABBEludstyrEAN: 8712507123558
Pris fra 34 krtil 46,53 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 12,53 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 32 kr 24. mar.

Sammenlign priser på PE terminal med skrue tilslutning, 5x6mm²+6x16mm² og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 34 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Terminal Blok Pek/s11
34 kr
Til butik
Terminal Blok Pek/s11 billede

Produktinformation

PE terminal med skrue tilslutning, skal monteres på tilslutningsbro i MISTRAL gruppetavle, 5x6mm2+6x16mm2

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse varer
EAN: 8712507123558
Varenr.: 1256080
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ABB PE terminal skrue, 5x6mm2+6x16mm2 PEK/S11
36 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pe Terminal, 5X6Mm2+6X16Mm2
37,09 kr
Til butik
Pe Terminal, 5X6Mm2+6X16Mm2 billede

Produktinformation

PE terminal med skrue tilslutning, skal monteres på tilslutningsbro i MISTRAL gruppetavle, 5x6mm²+6x16 mm² PE terminal med skrue tilslutning, 5x6mm²+6x16mm² Søgetermer: 0816101384 - 1SPE007715F0742 - 0816101384 - 8712507123558

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 8712507123558
Varenr.: 8975466824017
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ABB 41Z63, 125 mm, 25 mm, 103 mm, 400 V
39,2 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PE terminal med skrue tilslutning, 5x6mm²+6x16mm²
46,53 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
PE terminal med skrue tilslutning, 5x6mm²+6x16mm²
46,53 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PE terminal med skrue tilslutning, 5x6mm²+6x16mm² koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PE terminal med skrue tilslutning, 5x6mm²+6x16mm² koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk34 kr34 krKøb
2Proshop DK36 kr75 krKøb
3Billigelogvvs.dk37,09 kr37,09 krKøb
4CS MEGASTORE DK39,2 kr78,2 krKøb
5EL-GROSSISTEN46,53 kr46,53 krKøb
6EL-NETSALG46,53 kr46,53 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PE terminal med skrue tilslutning, 5x6mm²+6x16mm²

PriceData har fulgt prisen på PE terminal med skrue tilslutning, 5x6mm²+6x16mm² i 174 dage. Laveste pris i perioden er 32 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 36 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 34 kr.

Den nuværende pris på 34 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for PE terminal med skrue tilslutning, 5x6mm²+6x16mm². Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for PE terminal med skrue tilslutning, 5x6mm²+6x16mm² de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202634 kr2 kr (6%)
24. maj 202636 kr2 kr (6%)
6. maj 202634 kr2 kr (6%)
5. maj 202636 kr2 kr (6%)
24. apr. 202634 kr2 kr (6%)
23. apr. 202636 kr2 kr (6%)
3. apr. 202634 kr2 kr (6%)
24. mar. 202632 kr3 kr (9%)
23. mar. 202635 kr3 kr (9%)
20. mar. 202632 kr3 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret