Gå til hovedindhold

Sydvesta Jopa murerbalje 90L sort - Pe, syrefast kraftig plast, forstærket bund & kant

SydvestaMureværktøjEAN: 4012411000629
Pris fra 64 krtil 357 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 293 kr (82% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 63 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Jopa murerbalje 90L sort - Pe, syrefast kraftig plast, forstærket bund & kant og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 64 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jopa sort murerbalje - 90Liter
64 kr
Til butik
Jopa sort murerbalje - 90Liter billede

Produktinformation

Stor murerbaljei genbrugsplast af Jopa.Baljen har 4 ergonomiske håndtag rundt i den ombukkede og forstærkede kant, så man lettere kan løfte eller flytte rundt på den med lidt indhold i. 90Liter Diameter 66,5cm Højde 35cm Ombukket og forstærket kant 4 erg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sydvesta
Kategori: Spande & stativer
Farve: black
Størrelse: 90L
EAN: 4012411000629
Varenr.: 881622350
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Murerbalje rund 90 Liter sort
84 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Jopa Murerbalje rund 90 Liter pe sort Ø66,5 cm
103,75 kr
Til butik
Jopa Murerbalje rund 90 Liter pe sort Ø66,5 cm billede

Produktinformation

JOPA Murerbalje - 90 L - Profi-Line . Fremstillet i kraftig syrefast og fleksibelt materiale . Forstærket bund og kant . Ergonomiske bæregreb . Indvendig literskala . Pakket: 1/28/56/140 stk. Hvad er JOPA - Profi-Line? JOPA - Profi-Line er miljømærket i h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jopa
Kategori: Runde murerbaljer
EAN: 4012411000629
Varenr.: 506684090
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Murerbalje i sort - 90 liter
129 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Murerbalje sort plast 90 liter
145 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jopa murerbalje 90L sort - Pe, syrefast kraftig plast, forstærket bund & kant
357 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jopa murerbalje 90L sort - Pe, syrefast kraftig plast, forstærket bund & kant koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jopa murerbalje 90L sort - Pe, syrefast kraftig plast, forstærket bund & kant koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj64 kr64 krKøb
2Elvvs.dk84 kr84 krKøb
3vvsfittings.dk103,75 kr103,75 krKøb
4LavprisVVS129 kr129 krKøb
5BilligVVS DK145 kr145 krKøb
6CS MEGASTORE DK357 kr556 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jopa murerbalje 90L sort - Pe, syrefast kraftig plast, forstærket bund & kant

PriceData har fulgt prisen på Jopa murerbalje 90L sort - Pe, syrefast kraftig plast, forstærket bund & kant i 175 dage. Laveste pris i perioden er 63 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 97,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 75 kr.

Den nuværende pris på 64 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Jopa murerbalje 90L sort - Pe, syrefast kraftig plast, forstærket bund & kant. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Jopa murerbalje 90L sort - Pe, syrefast kraftig plast, forstærket bund & kant de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202664 kr10 kr (14%)
8. maj 202674 kr10 kr (16%)
29. mar. 202664 kr1 kr (2%)
21. mar. 202663 kr12 kr (16%)
20. mar. 202675 kr12 kr (19%)
14. feb. 202663 kr12 kr (16%)
13. feb. 202675 kr12 kr (19%)
8. feb. 202663 kr12 kr (16%)
5. feb. 202675 kr5 kr (6%)
4. feb. 202680 kr5 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret