Gå til hovedindhold

Sydvesta Jopa murerspand 20L sort - Genbrugs polyethylen, med galvaniseret hank

SydvestaMureværktøjEAN: 4012411000070
Pris fra 25 krtil 108,13 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 83,13 kr (77% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 22 kr 9. maj

Sammenlign priser på Jopa murerspand 20L sort - Genbrugs polyethylen, med galvaniseret hank og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Murerspand i sort - 20 liter
25 kr
Til butik
Murerspand i sort - 20 liter billede

Produktinformation

Sort murerspand fremstillet i grenbrugsplast og polythylen. Spanden er syrefast og har galvaniseret hank. Volumen: 20 liter.

Produktspecifikationer

Mærke: Sydvesta
Kategori: Værktøj
Farve: black
Størrelse: 20 l
EAN: 4012411000070
Varenr.: 881622170
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jopa sort murerspand i plast - 20Liter
25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Murerspand sort spand 20 liter
28 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Murerspand plast 20 Liter sort
33 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Murerspand, plast, 20 liter, sort
34,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MURERSPAND 20 LITER
38,36 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Jopa Murerspand plast 20 Liter sort
42,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jopa murerspand 20L sort - Genbrugs polyethylen, med galvaniseret hank
47 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Murerspand 20 liter Panther sort | Spande | Spande |
108,13 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jopa murerspand 20L sort - Genbrugs polyethylen, med galvaniseret hank koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jopa murerspand 20L sort - Genbrugs polyethylen, med galvaniseret hank koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS25 kr25 krKøb
2LavprisVærktøj25 kr25 krKøb
3BilligVVS DK28 kr28 krKøb
4Elvvs.dk33 kr33 krKøb
5WATTOO.DK34,25 kr34,25 krKøb
6EL-GROSSISTEN38,36 kr38,36 krKøb
7vvsfittings.dk42,5 kr42,5 krKøb
8CS MEGASTORE DK47 kr86 krKøb
9Sikkerhedsgiganten108,13 kr108,13 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jopa murerspand 20L sort - Genbrugs polyethylen, med galvaniseret hank

PriceData har fulgt prisen på Jopa murerspand 20L sort - Genbrugs polyethylen, med galvaniseret hank i 177 dage. Laveste pris i perioden er 21 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 34 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 24 kr.

Den nuværende pris på 25 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Jopa murerspand 20L sort - Genbrugs polyethylen, med galvaniseret hank. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Jopa murerspand 20L sort - Genbrugs polyethylen, med galvaniseret hank de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202625 kr1 kr (4%)
11. maj 202624 kr2 kr (9%)
9. maj 202622 kr3 kr (12%)
30. apr. 202625 kr1 kr (4%)
23. apr. 202624 kr2 kr (9%)
21. apr. 202622 kr3 kr (12%)
19. apr. 202625 kr3 kr (14%)
17. apr. 202622 kr3 kr (12%)
15. apr. 202625 kr3 kr (14%)
13. apr. 202622 kr3 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret