Gå til hovedindhold

Jonsbo D31 MESH Screen mATX Case, Tempered Glass - Hvid Kabinet - GEEKD.dk

JonsboComputerkomponenterEAN: 6970620552521
Pris fra 785 krtil 1.249 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 464 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 699 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Jonsbo D31 MESH Screen mATX Case, Tempered Glass - Hvid Kabinet - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 785 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jonsbo D31 mesh screen Hvid Kabinet Minitower
785 kr
Til butik
Jonsbo D31 mesh screen Hvid Kabinet Minitower billede

Produktinformation

Jonsbo D31 mesh screen - Kabinet - Minitower - Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Jonsbo
Artikel nr.: D31 MESH WHITE SC
EAN: 6970620552521
Varenr.: 1001111718
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jonsbo D31 mesh screen - white - Kabinet - Minitower - Hvid
790 kr
Til butik
Jonsbo D31 mesh screen - white - Kabinet - Minitower - Hvid billede

Produktinformation

Minitower, Micro-ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 160mm lang), front med 1 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Gen 2 Type C & lyd tilslutninger, 2 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 168 mm, max grafikkortlængde: 40 cm, front panel: mesh, side vindue: mesh, farve: hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jonsbo
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: D31 MESH WHITE SC
EAN: 6970620552521
Varenr.: 3166284
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jonsbo D31 MESH - - USB/Lyd
791 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Jonsbo D31 MESH Screen mATX Case, Tempered Glass - Hvid Kabinet - GEEKD.dk
799 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet Jonsbo D31 Mesh Screen Micro-ATX - hvid, hærdet glas
-17%869 kr
Før 1.049 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet Jonsbo D31 Mesh Screen Micro-ATX - hvid, hærdet glas
-17%889 kr
Før 1.069 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Jonsbo D31 mesh screen Hvid Kabinet Minitower
1.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jonsbo D31 MESH Screen mATX Case, Tempered Glass - Hvid Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jonsbo D31 MESH Screen mATX Case, Tempered Glass - Hvid Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK785 kr785 krKøb
2Proshop DK790 kr829 krKøb
3CS MEGASTORE DK791 kr830 krKøb
4Geekd799 kr799 krKøb
5Boligcenter DK869 kr869 krKøb
6Vivas DK889 kr1.058 krKøb
7Ultrashop1.249 kr1.249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jonsbo D31 MESH Screen mATX Case, Tempered Glass - Hvid Kabinet - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Jonsbo D31 MESH Screen mATX Case, Tempered Glass - Hvid Kabinet - GEEKD.dk i 184 dage. Laveste pris i perioden er 699 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 921 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 807 kr.

Den nuværende pris på 785 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Jonsbo D31 MESH Screen mATX Case, Tempered Glass - Hvid Kabinet - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Jonsbo D31 MESH Screen mATX Case, Tempered Glass - Hvid Kabinet - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026785 kr6 kr (1%)
28. maj 2026791 kr1 kr (0%)
16. maj 2026792 kr35 kr (5%)
6. maj 2026757 kr57 kr (8%)
5. maj 2026700 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026699 kr93 kr (12%)
28. apr. 2026792 kr35 kr (5%)
9. apr. 2026757 kr17 kr (2%)
8. apr. 2026740 kr4 kr (1%)
7. apr. 2026744 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret