Gå til hovedindhold

Jonsbo D31 MESH mATX Case, Tempered Glass - Sort Kabinet - GEEKD.dk

JonsboComputerkomponenterEAN: 6970620552477
Pris fra 392 krtil 559 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 167 kr (30% besparelse)

Sammenlign priser på Jonsbo D31 MESH mATX Case, Tempered Glass - Sort Kabinet - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 392 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jonsbo D31 MESH Midi Tower Sort
392 kr
Til butik
Jonsbo D31 MESH Midi Tower Sort billede

Produktinformation

Jonsbo D31 MESH. Formfaktor: Midi Tower, Type: PC, Produktfarve: Sort. Placering af strømforsyning: Front, Understøttede strømforsyning formfaktorer: ATX. Understøttede diametre for frontventilatorer: 120 mm, Understøttede diametre for bagerste ventilatorer: 120 mm, Understøttede diametre for øverste ventilatorer: 120,140 mm. Understøttede HDD-størrelser: 2.5,3.5", SSD-formfaktor: 2.5". Bredde: 205 mm, Dybde: 440 mm, Højde: 347,5 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jonsbo
Artikel nr.: D31 MESH BLACK
EAN: 6970620552477
Varenr.: 1001111715
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Jonsbo D31 MESH mATX Case, Tempered Glass - Sort Kabinet - GEEKD.dk
500 kr
Til butik
Jonsbo D31 MESH mATX Case, Tempered Glass - Sort Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Hvem siger, at kompakt betyder kompromis? 🎮 Med Jonsbo D31 MESH får du mulighed for at bygge et seriøst gaming-setup uden at ofre værdifuld plads i hjemmet. Dette elegante mATX kabinet beviser at du kan få plads til high-end hardware i et kompakt, stil...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jonsbo
Kategori: Computer Kabinet
EAN: 6970620552477
Varenr.: 49690618822992
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet Jonsbo D31 Mesh Micro-ATX med hærdet glas - sort
-8%539 kr
Før 589 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PC kabinet Jonsbo D31 Mesh Micro-ATX med hærdet glas - sort billede

Produktinformation

Stilrent PC kabinet til gaming og kompakte buildsJonsbo D31 Mesh er et elegant Micro-ATX kabinet i sort med sidepanel i hærdet glas, så du kan fremvise dit setup. Den perforerede mesh-front og -top giver god luftgennemstrømning, mens det kompakte design stadig rummer kraftige komponenter - op til 40 cm lange grafikkort og CPU-kølere på op til 16,8 cm. Perfekt til gaming-pc’er og effektive arbejdsstationer, hvor plads og æstetik betyder noget.Fleksibel indretning og moderne tilslutningerMed støtte til DTX, micro ATX og ITX bundkort får du frihed til at bygge præcis den pc, du ønsker. Kabinettet har 2 × 2,5" og 1 × 3,5" drevpladser til SSD/HDD samt frontmonteret strømknap, USB-C (USB 3.2 Gen 2), USB-A (USB 3.2 Gen 2) og kombineret lydstik for nem adgang.Kølende mesh-designD31 Mesh understøtter op til 3 topblæsere, 3 bundblæsere og 1 bagblæser, samt radiatorer på 120/140 mm i toppen og 120 mm foran/bagtil. Den frontmonterede ATX-strømforsyning frigiver plads til grafikkortet og gør kabelstyring enkel.Formfaktor kabinet: Midi Tower, Micro-ATXUnderstøttede bundkort: DTX, micro ATX, ITXSidepanel: Hærdet glas, vindueMaks. GPU-længde: 40 cmMaks. CPU-kølerhøjde: 16,8 cmDrevpladser: 2 × 2,5", 1 × 3,5"Udvidelsesslot: 4Frontporte: 1 × USB-C (USB 3.2 Gen 2), 1 × USB-A (USB 3.2 Gen 2), kombineret hovedtelefon/mikrofonBlæsere understøttet: Top 3 × 120/140 mm, Bund 3 × 120/140 mm, Bag 1 × 120 mm, Front 1 × 120 mmRadiatorstørrelser: Top 120/140 mm, Front 120 mm, Bag 120 mmStrømforsyning: ATX (placering: front), 1 enhedMateriale: Stål, tykkelse 0,6 mmMål: H 34,75 × B 20,5 × D 44,0 cmVægt: 5,8 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Jonsbo
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 13.5g
EAN: 6970620552477
Varenr.: 1921670
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jonsbo D31 mesh - black - Kabinet - Minitower - Sort
541 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet Jonsbo D31 Mesh Micro-ATX med hærdet glas - sort
-8%559 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jonsbo D31 MESH mATX Case, Tempered Glass - Sort Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jonsbo D31 MESH mATX Case, Tempered Glass - Sort Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK392 kr392 krKøb
2Geekd500 kr500 krKøb
3Boligcenter DK539 kr539 krKøb
4Proshop DK541 kr580 krKøb
5Vivas DK559 kr728 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jonsbo D31 MESH mATX Case, Tempered Glass - Sort Kabinet - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Jonsbo D31 MESH mATX Case, Tempered Glass - Sort Kabinet - GEEKD.dk i 169 dage. Laveste pris i perioden er 392 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 496 kr.

Den nuværende pris på 392 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Jonsbo D31 MESH mATX Case, Tempered Glass - Sort Kabinet - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Jonsbo D31 MESH mATX Case, Tempered Glass - Sort Kabinet - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. feb. 2026392 kr62 kr (14%)
10. jan. 2026454 kr89 kr (16%)
1. jan. 2026543 kr6 kr (1%)
18. dec. 2025549 kr6 kr (1%)
15. dec. 2025543 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret