Gå til hovedindhold

Joico K-PAK Hydrator Treatment For Dry Damaged Hair 1000ml

JoicoHårplejeEAN: 0074469517386
Pris fra 209 krtil 699 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 490 kr (70% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 198 kr 22. maj

Sammenlign priser på Joico K-PAK Hydrator Treatment For Dry Damaged Hair 1000ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 209 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Joico K-PAK Hydrator Treatment For Dry Damaged Hair 1000ml
-30%209 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Joico K-PAK Hydrator Treatment For Dry Damaged Hair 1000ml billede

Produktinformation

Joico K-Pak Intense Hydrator Treatment er en ekstra intens behandling til dehydreret hår. K-pak er til farvet, ødelagt og kemisk behandlet hår.

Produktspecifikationer

Mærke: Joico
Kategori: Hårkur
Artikel nr.: 2574896
EAN: 0074469517386
Varenr.: 3193932
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Joico K-Pak Hydrator Intense Treatment 1000ml
289 kr
Til butik
Joico K-Pak Hydrator Intense Treatment 1000ml billede

Produktinformation

K-PAK Hydrator Intensivt återfuktande behandling som tillför fukt till extra torrt, överprocessat hår och som lämnar håret mjukt och lent igen. Återställer omedelbart förlorad fukt till torrt, skadat hår Dubbelt så mjukt hår Ökar glansen Sluter fjällskiktet Förbättrar hårets elasticitet och gör det lätthanterligt Användning Applicera i fuktigt hår. Låt verka i 5 minuter. Skölj noggrant.

Produktspecifikationer

Mærke: Joico
Kategori: Hårmaske
EAN: 0074469517386
Varenr.: C13280
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Joico K-Pak Hydrator Intense Treatment 1000 ml
295 kr
Til butik
Joico K-Pak Hydrator Intense Treatment 1000 ml billede

Produktinformation

En intensiv, fugtgivende hårkur til ekstremt tørt og beskadiget hår. Denne hårmaske tilfører øjeblikkelig fugt og pleje til håret, så håret efterlades silkeblødt og medgørligt. Derudover fugtes hårspidserne, så håret får et velplejet og krusfrit look samt en fantastisk glansfuld finish.Anvendelse: Fordel kuren i nyvasket håndklædetørt hår. Lad den virke i 3-5 minutter og skyl grundigt efter med varmt vand. Vi anbefaler, at du afslutter med fugtgivende balsam for at lukke hårstråene igen.NB! Der medfølger IKKE pumpe, men den kan tilkøbes lige her.

Produktspecifikationer

Mærke: Joico
Kategori: Hårpleje
Størrelse: 1000.00ml
Artikel nr.: 074469517386
EAN: 0074469517386
Varenr.: 074469517386
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Joico K-Pak Professional Hydrator shampoo 1000 ml
510 kr
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Joico K-Pak Hydrator Intense Treatment, 1000 ml.
699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Joico K-PAK Hydrator Treatment For Dry Damaged Hair 1000ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Joico K-PAK Hydrator Treatment For Dry Damaged Hair 1000ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK209 kr209 krKøb
2Teknikproffset DK289 kr338 krKøb
3Beautycos DK295 kr324 krKøb
4CS MEGASTORE DK510 kr549 krKøb
5Brandshop699 kr699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Joico K-PAK Hydrator Treatment For Dry Damaged Hair 1000ml

PriceData har fulgt prisen på Joico K-PAK Hydrator Treatment For Dry Damaged Hair 1000ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 198 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 273 kr.

Den nuværende pris på 209 kr er 23% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Joico K-PAK Hydrator Treatment For Dry Damaged Hair 1000ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Joico K-PAK Hydrator Treatment For Dry Damaged Hair 1000ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026209 kr11 kr (6%)
22. maj 2026198 kr11 kr (5%)
20. maj 2026209 kr45 kr (18%)
15. maj 2026254 kr6 kr (2%)
11. maj 2026248 kr31 kr (11%)
7. maj 2026279 kr4 kr (1%)
5. maj 2026275 kr13 kr (5%)
28. apr. 2026288 kr7 kr (2%)
21. mar. 2026295 kr4 kr (1%)
12. mar. 2026299 kr97 kr (48%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret