Gå til hovedindhold

Joico K-Pak Color Therapy Luster Lock Instant Shine & Repair Treatment - 150 ml

JoicoHårplejeSmartRelease teknologiFarvet og skadet hårEAN: 0074469516556

Reparerende og farvebevarende hårkur med SmartRelease teknologi. Giver øjeblikkelig glans og gør håret 9 gange stærkere. Perfekt til skadet og farvet hår. Læs mere

Pris fra 100 krtil 329 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 229 kr (70% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Joico K-Pak Color Therapy Luster Lock Instant Shine & Repair Treatment - 150 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 100 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Joico K-Pak Color Therapy Luster Lock, 150 ml.
-64%100 kr
Før 275 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Joico K-Pak Color Therapy Luster Lock Instant Shine & Repair Treatment 150 ml
126 kr
Til butik
Gå til I Love Shampoo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Joico K-Pak Color Therapy Luster Lock Inst Shine & Repr Trt 150ml
-60%128 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til HairOutlet
TrustScore 4 ud af 53,8
JOICO K-Pak Color Therapy Luster Lock Instant Shine & Repair Treatment, 150 ml
-53%149 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Joico K-Pak Color Therapy Luster Lock Inst Shine & Repr Trt 150 ml
-33%212,5 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Joico K-Pak Color Therapy Luster Lock Instant Shine & Repair Treatment (150ml)
-32%223 kr
Før 326 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Joico K-Pak Color Therapy Luster Lock Instant Shine & Repair Treatment - 150 ml
280 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Joico K-pak Color Therapy Luster Lock Instant Shine & Repair Tre
329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Joico K-Pak Color Therapy Luster Lock Instant Shine & Repair Treatment - 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Joico K-Pak Color Therapy Luster Lock Instant Shine & Repair Treatment - 150 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop100 kr100 krKøb
2Beautycos DK126 kr155 krKøb
3I Love Shampoo128 kr128 krKøb
4HairOutlet149 kr149 krKøb
5NiceHair.dk212,5 kr212,5 krKøb
6Bangerhead DK223 kr223 krKøb
7NordicFeel DK280 kr280 krKøb
8Lyko DK329 kr329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Joico K-Pak Color Therapy Luster Lock Instant Shine & Repair Treatment 150 ml

Joico

Reparerende og farvebevarende hårkur med SmartRelease teknologi. Giver øjeblikkelig glans og gør håret 9 gange stærkere. Perfekt til skadet og farvet hår.

• hårkur
• farvebevarende behandling
• hårmaske
• color therapy
• shine treatment
• repair kur
• Joico behandling
• Farvet og skadet hår
• SmartRelease teknologi

Beskrivelse

Joico K-Pak Color Therapy Luster Lock er en avanceret hårkur designet specifikt til farvet og skadet hår. Med den innovative SmartRelease teknologi indkapsler den farven i håret og modvirker falmning, mens den samtidig reparerer skader indefra. Det tre-dobbelte liposom system med keratin og arginin giver et sundt hår indefra, mens hybenolie arbejder udefra. Resultatet er øjeblikkelig glans, håret bliver 9 gange stærkere og får 52% færre brud. Denne luksuriøse behandling forbedrer farveintensiteten og efterlader håret silkeblødt og mere modstandsdygtigt. Ideel til dig der ønsker at bevare farvens livskraft samtidig med at opnå et sundere og mere velplejet hår.

Specifikationer

Volumen:150 ml
Hårtype:Farvet og skadet hår
Resultat:9 gange stærkere hår, 52% færre brud
Teknologi:SmartRelease med triple liposom
Aktivstoffer:Keratin, arginin, hybenolie
Behandlingstid:2-5 minutter

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor længe skal Joico K-Pak Color Therapy Luster Lock virke i håret?

Påfør produktet i nyvasket, fugtigt hår og lad det virke i 2-5 minutter før du skyller grundigt ud med vand.

Kan denne hårkur bruges på alle hårtyper?

Produktet er specielt udviklet til farvet og skadet hår, men kan også bruges på naturligt hår der har brug for ekstra styrke og glans.

Hvad er SmartRelease teknologien i denne hårkur?

SmartRelease er et innovativt tre-dobbelt liposom system med keratin og arginin, der deponeres i håret under behandlingen og frigives løbende for vedvarende styrke.

Hvor ofte kan jeg bruge Joico K-Pak Color Therapy Luster Lock?

Produktet kan bruges 1-2 gange ugentligt eller efter behov. Ved særligt skadet hår kan det bruges oftere i starten af behandlingsforløbet.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Joico K-Pak Color Therapy Luster Lock Instant Shine & Repair Treatment - 150 ml

PriceData har fulgt prisen på Joico K-Pak Color Therapy Luster Lock Instant Shine & Repair Treatment - 150 ml i 177 dage. Laveste pris i perioden er 100 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 128 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 100 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Joico K-Pak Color Therapy Luster Lock Instant Shine & Repair Treatment - 150 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Joico K-Pak Color Therapy Luster Lock Instant Shine & Repair Treatment - 150 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026100 kr26 kr (21%)
20. maj 2026126 kr26 kr (26%)
15. maj 2026100 kr4 kr (4%)
14. maj 2026104 kr2 kr (2%)
9. maj 2026106 kr4 kr (4%)
7. maj 2026110 kr6 kr (6%)
5. maj 2026104 kr22 kr (17%)
3. maj 2026126 kr23 kr (22%)
2. maj 2026103 kr1 kr (1%)
1. maj 2026104 kr22 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret