Gå til hovedindhold

Dansani Johansen møbel 50x57,6x35 cm m/låge i sort struktur - uden vask

DansaniSanitetSoft-close funktionBadeværelsesindretningEAN: 5713804226860

Dansani vaskeskab i sort struktur med låge og soft-close. Dimensioner 50x57,6x35 cm. Leveres samlet med justeringsbeslag til vægmontering på badeværelset. Læs mere

Pris fra 1.258 krtil 1.619 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 361 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Johansen møbel 50x57,6x35 cm m/låge i sort struktur - uden vask og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1258 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Dansani vaskeskab med låge 57,6 x 50 x 35 cm sort
1.258 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dansani vaskeskab med låge 57,6 x 50 x 35 cm sort
1.270 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Johansen møbel 50x57,6x35 cm m/låge i sort struktur - uden vask
1.286 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Dansani underskab i sort, 50 cm
1.292 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dansani møbel 50x57,6x35 cm m/låge i sort struktur - uden vask
1.397,89 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dansani underskab, sort, 50 cm
1.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Johansen møbel 50x57,6x35 cm m/låge i sort struktur - uden vask koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Johansen møbel 50x57,6x35 cm m/låge i sort struktur - uden vask koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk1.258 kr1.258 krKøb
2Proshop DK1.270 kr1.270 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.286 kr1.286 krKøb
4CompletVVS1.292 kr1.292 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.397,89 kr1.397,89 krKøb
6BilligVVS DK1.619 kr1.619 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Dansani vaskeskab med låge 50 x 57,6 x 35 cm sort

Dansani

Dansani vaskeskab i sort struktur med låge og soft-close. Dimensioner 50x57,6x35 cm. Leveres samlet med justeringsbeslag til vægmontering på badeværelset.

• vaskeskab
• badeværelsesmøbel
• skab med låge
• sort møbel
• dansani møbel
• vægmonteret skab
• Badeværelsesindretning
• Soft-close funktion

Beskrivelse

Dansani vaskeskab med låge i elegant sort struktur er det perfekte valg til moderne badeværelser. Møblet måler 50x57,6x35 cm og leveres komplet samlet, klar til vægmontering med medfølgende justeringsbeslag. Lågen er udstyret med premium soft-close hængsler i metal, som kan justeres i tre retninger og sikrer en lydløs og blød lukning. Det stilrene design i sort struktur passer perfekt til både minimalistiske og klassiske badeværelsesindretninger. Vask bestilles separat, så du kan vælge den perfekte kombination til dit behov. Møblet er fremstillet i høj kvalitet og giver optimal opbevaring på badeværelset.

Specifikationer

dybde:35 cm
farve:Sort struktur
front:Låge
bredde:50 cm
højde:57,6 cm
garanti:2 år
hængsler:Metal klipshængsler
justering:3-vejs justering
materiale:Melamin
montering:Vægmonteret
soft_close:Ja
varenummer:F40001
leveringsform:Samlet

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Følger der vask med til skabet?

Nej, vask skal bestilles separat. Dette giver dig mulighed for at vælge den perfekte vask til dine behov.

Er skabet klar til brug ved levering?

Ja, skabet leveres komplet samlet med justeringsbeslag til vægmontering. Du skal kun montere det på væggen.

Kan hængslerne justeres?

Ja, de eksklusive metal hængsler kan justeres i tre retninger og har soft-close funktion for lydløs lukning.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Johansen møbel 50x57,6x35 cm m/låge i sort struktur - uden vask

PriceData har fulgt prisen på Johansen møbel 50x57,6x35 cm m/låge i sort struktur - uden vask i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.157 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.270 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.217 kr.

Den nuværende pris på 1.258 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Johansen møbel 50x57,6x35 cm m/låge i sort struktur - uden vask. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Johansen møbel 50x57,6x35 cm m/låge i sort struktur - uden vask de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.258 kr12 kr (1%)
9. apr. 20261.270 kr1 kr (0%)
27. mar. 20261.269 kr25 kr (2%)
7. feb. 20261.244 kr13 kr (1%)
7. jan. 20261.231 kr32 kr (3%)
5. jan. 20261.199 kr32 kr (3%)
4. jan. 20261.231 kr32 kr (3%)
30. dec. 20251.199 kr18 kr (2%)
28. dec. 20251.181 kr18 kr (2%)
27. dec. 20251.199 kr18 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret