Gå til hovedindhold

Dansani Johansen møbel 50x57,6x35 cm m/låge i hvid højglans - uden vask

DansaniSanitetEAN: 5713804226846
Pris fra 1.319 krtil 1.689 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 370 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.259 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Johansen møbel 50x57,6x35 cm m/låge i hvid højglans - uden vask og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1319 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Johansen møbel 50x57,6x35 cm m/låge i hvid højglans - uden vask
1.319 kr
Til butik
Johansen møbel 50x57,6x35 cm m/låge i hvid højglans - uden vask billede

Produktspecifikationer

Mærke: DANSANI
Kategori: Tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: F90001
EAN: 5713804226846
Varenr.: 5880936
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dansani underskab i hvid på 50 cm
1.394 kr
Til butik
Dansani underskab i hvid på 50 cm billede

Produktinformation

Velorganiseret opbevaringsplads Giv dit badeværelse et nyt liv med dette hvide underskab fra Dansani. Trods skabets lille størrelse er der gode muligheder for organiseret opbevaring. Den hvid farve skaber en følelse af lysstyrke og renhed i dit badeværels...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dansani
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 50x57.6x35 cm
EAN: 5713804226846
Varenr.: 781382010
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dansani underskab, hvid, 50 cm
1.415 kr
Til butik
Dansani underskab, hvid, 50 cm billede

Produktinformation

Friskhed og funktionalitet Dette smukke underskab fra Dansani på 50 cm i hvid, er et sikkert valg til de små badeværelser. Underskabet er skabt til dem, der værdsætter en ren og lys indretning, kombineret med praktisk opbevaring. Den klassiske hvide farve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dansani
Kategori: Indretningen
Farve: white
Størrelse: 50x57.6x35 cm
EAN: 5713804226846
Varenr.: 781382010
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Dansani vaskeskab med låge 57,6 x 50 x 35 cm hvid højglans
1.689 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Johansen møbel 50x57,6x35 cm m/låge i hvid højglans - uden vask koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Johansen møbel 50x57,6x35 cm m/låge i hvid højglans - uden vask koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.319 kr1.319 krKøb
2LavprisVVS1.394 kr1.394 krKøb
3BilligVVS DK1.415 kr1.415 krKøb
4Elvvs.dk1.689 kr1.689 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Johansen møbel 50x57,6x35 cm m/låge i hvid højglans - uden vask

PriceData har fulgt prisen på Johansen møbel 50x57,6x35 cm m/låge i hvid højglans - uden vask i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.181 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.297 kr.

Den nuværende pris på 1.319 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Johansen møbel 50x57,6x35 cm m/låge i hvid højglans - uden vask. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Johansen møbel 50x57,6x35 cm m/låge i hvid højglans - uden vask de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 20261.319 kr60 kr (5%)
18. apr. 20261.259 kr138,89 kr (10%)
17. apr. 20261.397,89 kr138,89 kr (11%)
3. apr. 20261.259 kr60 kr (5%)
27. mar. 20261.319 kr1 kr (0%)
7. feb. 20261.318 kr14 kr (1%)
6. feb. 20261.304 kr95 kr (7%)
5. feb. 20261.399 kr95 kr (7%)
20. jan. 20261.304 kr25 kr (2%)
19. jan. 20261.279 kr25 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret