Gå til hovedindhold

Jetboil Flash 1,0 l - kompakt gaskoger til udendørs madlavning

JetboilHovedtelefonerEAN: 0850019774665
Pris fra 1.119 krtil 1.399,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 280,95 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Jetboil Flash 1,0 l - kompakt gaskoger til udendørs madlavning og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1119 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Jetboil Flash 1,0L Cooking System (Brun (MOUNTAINSCAPE))
-20%1.119 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jetboil Flash 1,0L Cooking System (Brun (MOUNTAINSCAPE)) billede

Produktinformation

Jetboil Flash 1,0L Cooking System er konstrueret til effektivitet og hurtig tilberedning. Systemet består af en 1-liters gryde med varmeveksler og isolerende neopren-cover med varmeindikator, samt en kraftig brænder med Piezo-tænder. Den farveskiftende in...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jetboil
Kategori: Efterårsferie
Farve: Brun (MOUNTAINSCAPE)
EAN: 0850019774665
Varenr.: 850019774665
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Jetboil Flash 1.0l Mountainscape - Brænder
-10%1.260 kr
Før 1.400 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Jetboil Flash 1.0l Mountainscape - Brænder
-10%1.260 kr
Før 1.400 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stove JETBOIL
1.298 kr
Til butik
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Jetboil Flash 1.0 Liter L (2025) Mountainscape
-19%1.299 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Jetboil Flash 1,0 l - kompakt gaskoger til udendørs madlavning
1.349 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jetboil Flash 1,0 l - kompakt gaskoger til udendørs madlavning
1.369 kr
Til butik
Gå til HUNTERS´ POINT ApS
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Jetboil Flash 1.0L (2.0)
1.399 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Jetboil Flash 1.0L Mountainscape
1.399,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jetboil Flash 1,0 l - kompakt gaskoger til udendørs madlavning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jetboil Flash 1,0 l - kompakt gaskoger til udendørs madlavning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Friluftsland.dk1.119 kr1.119 krKøb
2Outmore.dk1.260 kr1.260 krKøb
3MAXiPRO1.260 kr1.260 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.298 kr1.298 krKøb
5Outdoor i Centrum1.299 kr1.299 krKøb
6Boligcenter DK1.349 kr1.349 krKøb
7Vivas DK1.369 kr1.448 krKøb
8HUNTERS´ POINT ApS1.399 kr1.399 krKøb
9Pro Outdoor1.399,95 kr1.399,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jetboil Flash 1,0 l - kompakt gaskoger til udendørs madlavning

PriceData har fulgt prisen på Jetboil Flash 1,0 l - kompakt gaskoger til udendørs madlavning i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.119 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 1.399,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.283 kr.

Den nuværende pris på 1.119 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Jetboil Flash 1,0 l - kompakt gaskoger til udendørs madlavning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Jetboil Flash 1,0 l - kompakt gaskoger til udendørs madlavning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.119 kr141 kr (11%)
24. maj 20261.260 kr141 kr (13%)
20. maj 20261.119 kr179 kr (14%)
15. maj 20261.298 kr1 kr (0%)
8. maj 20261.299 kr10 kr (1%)
7. maj 20261.289 kr50 kr (4%)
5. maj 20261.239 kr160 kr (11%)
4. maj 20261.399 kr201 kr (17%)
3. maj 20261.198 kr201 kr (14%)
29. apr. 20261.399 kr125 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret