Gå til hovedindhold

Jennifer Lopez Glow Eau de Toilette - 30 ml

Pris fra 130 krtil 245 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 115 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 121 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Jennifer Lopez Glow Eau de Toilette - 30 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 130 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jennifer Lopez Glow EDT - 30 ml
130 kr
Til butik
Jennifer Lopez Glow EDT - 30 ml billede

Produktinformation

Oplev den strålende charme i Glow fra Jennifer Lopez, en forførende duft til kvinder, der har tryllebundet siden sin debut. Denne blomsterduft giver en delikat, men alligevel fængslende oplevelse, der bliver hængende smukt hele dagen. Glow åbner med sprøde topnoter af frisk grapefrugt, sød mandarin og frisk neroli, som skaber en livlig start. I hjertet folder en frodig buket af iris, rose, tuberose, jasmin og appelsinblomst sig ud og væver en harmonisk blomster-melodi. Den varme bund af moskus, rav, sandeltræ og vanilje efterlader et sensuelt og indbydende spor, der gør Glow perfekt til enhver lejlighed. Skabt under det ikoniske Jennifer Lopez-mærke indfanger denne duft essensen af elegance og glamour. Dens slanke og stilfulde design gør den til en smuk tilføjelse til enhver samling. Omfavn den lysende ånd i Glow fra Jennifer Lopez, og lad dens fortryllende aroma løfte dine hverdagsøjeblikke eller blive en betænksom gave til en, du holder af.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 5050456080106
EAN: 5050456080106
Varenr.: 3387212
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Jennifer Lopez Glow Edt 30ml
-46%151 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jennifer Lopez Glow Edt 30ml billede

Produktinformation

Jennifer Lopez Glow är en fräsch, sexig och ren doft. Fräsch som grapefrukt och apelsinblomma, sexig som jasmin och vanilj och ren som vita rosor och nytvättad hud. Den är doften som befaller dig att komma närmre. Doftnoter: apelsinblomma, rosa grapefrukt, neroli, ros, sandelträ, mjuk amber, jasmine, vanilj & musk.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume til hende
EAN: 5050456080106
Varenr.: 38-57403
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Jennifer Glow Eau De Toilette 30 ml
189 kr
Til butik
Jennifer Glow Eau De Toilette 30 ml billede

Produktinformation

Jennifer Lopez Glow Eau De Toilette Ren, feminin og ikonisk friskhed ennifer Lopez Glow Eau De Toilette er en tidløs klassiker, der indfanger følelsen af ren hud, friskhed og feminin elegance. Inspireret af den velkendte just out of the shower-følelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
EAN: 5050456080106
Varenr.: shopify_DK_15198768267612_57378498314588
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Jennifer Lopez Glow Eau de Toilette - 30 ml
202 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Jennifer Lopez - Glow Edt - 30 Ml
209,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Jennifer Lopez JLo Glow EdT 30 ml
245 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jennifer Lopez Glow Eau de Toilette - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jennifer Lopez Glow Eau de Toilette - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK130 kr169 krKøb
2Teknikproffset DK151 kr200 krKøb
3EauDeParfum.dk189 kr189 krKøb
4NordicFeel DK202 kr202 krKøb
5Gucca.dk209,95 kr209,95 krKøb
6Lyko DK245 kr245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jennifer Lopez Glow Eau de Toilette - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Jennifer Lopez Glow Eau de Toilette - 30 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 114 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 134 kr.

Den nuværende pris på 130 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Jennifer Lopez Glow Eau de Toilette - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Jennifer Lopez Glow Eau de Toilette - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026130 kr7 kr (5%)
30. maj 2026137 kr9 kr (7%)
29. maj 2026128 kr6 kr (5%)
26. maj 2026122 kr1 kr (1%)
25. maj 2026123 kr3 kr (2%)
24. maj 2026126 kr12 kr (9%)
22. maj 2026138 kr49 kr (26%)
30. apr. 2026187 kr61 kr (48%)
27. apr. 2026126 kr2 kr (2%)
26. apr. 2026128 kr8 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret