Gå til hovedindhold

Glow By J.Lo (Jennifer Lopez) - Eau De Toilette - Dame - 100ml

Pris fra 190 krtil 390 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 200 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 184 kr 13. maj

Sammenlign priser på Glow By J.Lo (Jennifer Lopez) - Eau De Toilette - Dame - 100ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 190 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Glow By J.Lo (Jennifer Lopez) - Eau De Toilette - Dame - 100ml
190 kr
Til butik
Glow By J.Lo (Jennifer Lopez) - Eau De Toilette - Dame - 100ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Toilette til kvinder
Farve: 1
Artikel nr.: 5050456080304
EAN: 5050456080304
Varenr.: 5957636
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jennifer Lopez Glow EDT - 100 ml
247 kr
Til butik
Jennifer Lopez Glow EDT - 100 ml billede

Produktinformation

Oplev den strålende charme i Glow fra Jennifer Lopez, en forførende duft til kvinder, der har tryllebundet siden sin debut. Denne blomsterduft giver en delikat, men alligevel fængslende oplevelse, der bliver hængende smukt hele dagen. Glow åbner med sprøde topnoter af frisk grapefrugt, sød mandarin og frisk neroli, som skaber en livlig start. I hjertet folder en frodig buket af iris, rose, tuberose, jasmin og appelsinblomst sig ud og væver en harmonisk blomster-melodi. Den varme bund af moskus, rav, sandeltræ og vanilje efterlader et sensuelt og indbydende spor, der gør Glow perfekt til enhver lejlighed. Skabt under det ikoniske Jennifer Lopez-mærke indfanger denne duft essensen af elegance og glamour. Dens slanke og stilfulde design gør den til en smuk tilføjelse til enhver samling. Omfavn den lysende ånd i Glow fra Jennifer Lopez, og lad dens fortryllende aroma løfte dine hverdagsøjeblikke eller blive en betænksom gave til en, du holder af.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 5050456080304
EAN: 5050456080304
Varenr.: 3388496
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Jennifer Lopez Glow Edt 100ml
-46%261 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jennifer Lopez Glow Edt 100ml billede

Produktinformation

Jennifer Lopez Glow är en fräsch, sexig och ren doft. Fräsch som grapefrukt och apelsinblomma, sexig som jasmin och vanilj och ren som vita rosor och nytvättad hud. Den är doften som befaller dig att komma närmre. Doftnoter: apelsinblomma, rosa grapefrukt, neroli, ros, sandelträ, mjuk amber, jasmine, vanilj & musk.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume til hende
EAN: 5050456080304
Varenr.: 38-57719
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Jennifer Lopez Glow Eau de Toilette - 100 ml
279 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Jennifer Lopez JLo Glow EdT 100 ml
390 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Glow By J.Lo (Jennifer Lopez) - Eau De Toilette - Dame - 100ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Glow By J.Lo (Jennifer Lopez) - Eau De Toilette - Dame - 100ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK190 kr229 krKøb
2Proshop DK247 kr286 krKøb
3Teknikproffset DK261 kr310 krKøb
4NordicFeel DK279 kr279 krKøb
5Lyko DK390 kr390 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Glow By J.Lo (Jennifer Lopez) - Eau De Toilette - Dame - 100ml

PriceData har fulgt prisen på Glow By J.Lo (Jennifer Lopez) - Eau De Toilette - Dame - 100ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 181 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 334 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 222 kr.

Den nuværende pris på 190 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Glow By J.Lo (Jennifer Lopez) - Eau De Toilette - Dame - 100ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Glow By J.Lo (Jennifer Lopez) - Eau De Toilette - Dame - 100ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026190 kr12 kr (6%)
30. maj 2026202 kr6 kr (3%)
29. maj 2026208 kr28 kr (12%)
28. maj 2026236 kr11 kr (4%)
27. maj 2026247 kr58 kr (31%)
26. maj 2026189 kr58 kr (23%)
25. maj 2026247 kr57 kr (30%)
23. maj 2026190 kr27 kr (12%)
22. maj 2026217 kr25 kr (13%)
21. maj 2026192 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret