Gå til hovedindhold

Jean Paul Gaultier Scandal Absolu Pour Homme Parfum Concentre 50 ml

Pris fra 540 krtil 839 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 299 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Jean Paul Gaultier Scandal Absolu Pour Homme Parfum Concentre 50 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 540 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Jean Paul Gaultier Scandal Absolu Pour Homme Parfum Concentre 50 ml
540 kr
Til butik
Jean Paul Gaultier Scandal Absolu Pour Homme Parfum Concentre 50 ml billede

Produktinformation

Varemærke: Jean Paul Gaultier, Navn: Jean Paul Gaultier Scandal Absolu Pour Homme Parfum Concentre 50 ml.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume til ham
EAN: 8435415080378
Varenr.: C79013
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Jean Paul Gaultier Scandal Absolu Parfum Concentré For Him 50 ml
-30%587 kr
Før 839 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Jean Paul Scandal Absolu EDP 50 ml
615 kr
Til butik
Jean Paul Scandal Absolu EDP 50 ml billede

Produktinformation

⭐ Intens honning-blomstret signatur · EDP med langvarig duft · Perfekt til aften og særlige anledninger Et dristigt, sofistikeret pust fra Scandal-universet, der lægger sig som en sensuel slør af sødme og hvidblomstrede nuancer på huden. Denne Eau de Parfum favner kontrasten mellem lys, strålende femininitet og et varmt, dragende bagtæppe, så duften føles både fyldig, elegant og uforglemmelig. Den ikoniske flakon med de løftede ben signalerer attitude – indholdet leverer selvtilliden. Duftnoter Åbning: Friske, saftige facetter, der løfter duften fra første spray Hjerte: Strålende hvide blomster som jasmin og appelsinblomst, der giver en cremet floralitet Bund: Fyldig honning, afrundet af varme, sensuelle noter som vanilje, patchouli og bløde træakkorder Fordele EDP-koncentration for langvarig duft og flot projektion Balancerer gourmand-sødme med elegant floralitet Alsidig nok til aftenbrug og fest – men kan doseres let til dagtimerne Efterlader et markant, moderne signaturspor uden at virke overvældende ved korrekt påføring Sådan bruger du produktet Påfør på pulspunkter: hals, håndled og ved ørerne for optimal udvikling af duften. Hold 10–15 cm afstand ved påføring og undgå at gnide håndleddene sammen, så topnoterne ikke forvrænges. For ekstra intensitet: et let spray på tøjens inderfoer eller i hårets længder (undgå silke og sarte materialer). Genopfrisk efter behov – 1–2 sprays er ofte nok, da koncentrationen er rig og vedholdende. Resultat En varm, delikat sød og blomstrende aura, der holder smukt gennem flere timer. Duften udvikler sig fra en frisk og lys åbning til en cremet, honningkysset base, som giver en selvsikker og dragende finish.

Produktspecifikationer

Mærke: Jean Paul
Kategori: Parfume
Størrelse: 50.00ml
Artikel nr.: 8435415080378
EAN: 8435415080378
Varenr.: 8435415080378
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
JEAN PAUL GAULTIER Scandal Absolu Him Eau de Parfum - 50 ml
652 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Jean Paul Gaultier - Scandal Pour Homme Absolu Parfum - 50 ml
-37%695 kr
Før 1.095 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jean Paul Gaultier Scandal Absolu Him EdP (50 ml)
-20%708 kr
Før 885 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Jean Paul Gaultier Scandal Absolu Him Eau de Parfum 50 ml
839 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jean Paul Gaultier Scandal Absolu Pour Homme Parfum Concentre 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jean Paul Gaultier Scandal Absolu Pour Homme Parfum Concentre 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK540 kr589 krKøb
2Cocopanda DK587 kr587 krKøb
3Beautycos DK615 kr615 krKøb
4NordicFeel DK652 kr652 krKøb
5BilligParfume.dk695 kr695 krKøb
6Bangerhead DK708 kr708 krKøb
7Lyko DK839 kr839 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jean Paul Gaultier Scandal Absolu Pour Homme Parfum Concentre 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Jean Paul Gaultier Scandal Absolu Pour Homme Parfum Concentre 50 ml i 165 dage. Laveste pris i perioden er 531 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 614 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 558 kr.

Den nuværende pris på 540 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Jean Paul Gaultier Scandal Absolu Pour Homme Parfum Concentre 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Jean Paul Gaultier Scandal Absolu Pour Homme Parfum Concentre 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026540 kr11 kr (2%)
11. apr. 2026551 kr63 kr (10%)
10. feb. 2026614 kr34 kr (6%)
3. feb. 2026580 kr49 kr (9%)
22. jan. 2026531 kr11 kr (2%)
20. jan. 2026542 kr11 kr (2%)
19. jan. 2026531 kr11 kr (2%)
16. jan. 2026542 kr29 kr (5%)
14. jan. 2026571 kr9 kr (2%)
20. dec. 2025580 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret