Gå til hovedindhold

Jean Paul Gaultier - Scandal Absolu Parfum Concentré Pour Homme 100 ml

Pris fra 787 krtil 1.125 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 338 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Jean Paul Gaultier - Scandal Absolu Parfum Concentré Pour Homme 100 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 787 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Jean Paul Gaultier Scandal Absolu Parfum Concentré For Him 100 ml
-30%787 kr
Før 1.125 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jean Paul Gaultier Scandal Absolu Parfum Concentré For Him 100 ml billede

Produktinformation

Scandal Absolu Parfum Concentré For Him er en parfume til mænd. Dens lakerede gyldne flaske omslutter en dristig eliksir, hvor intense gourmand-trækord fylder luften med overdådighed.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Artikel nr.: 0065189839
EAN: 8435415080385
Varenr.: 3298566
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Jean Paul Scandal Absolu EDP 100 ml
795 kr
Til butik
Jean Paul Scandal Absolu EDP 100 ml billede

Produktinformation

⭐ Fyldig honningakkord · Strålende hvide blomster · Langtidsholdbar Eau de Parfum En moderne, sensuel gourmandduft, der omfavner huden med cremet sødme og blomstrende glød. Scandal Absolu Eau de Parfum fra Jean Paul Gaultier er skabt til at gøre indtryk – intens, men afbalanceret – og efterlader en magnetisk aura, som føles både sofistikeret og dristig. Duftprofil Top: friske, lyse citrusnuancer, der åbner rent og energisk Hjerte: jasmin og orangeblomst i en rig honningakkord Bund: patchouli, varme trænoter og et strejf af vanilje for dybde og lang holdbarhed Fordele Eau de Parfum-kvalitet med flot projektion og langtidsholdbarhed Balancerer sødme og blomster, så duften virker sensuel uden at blive tung Markant, mindeværdig signatur – ideel til aftener og særlige lejligheder Fungerer året rundt for dig, der elsker varme, gourmand-noter Sådan bruger du den Påfør 1–3 sprays på pulspunkter (hals, håndled, bryst eller albuebøjning) på ren, tør hud. Lad duften tørre ind – undgå at gnide håndled mod hinanden. Ønskes ekstra intensitet, spray let på tøj eller i hårspidser på afstand. Tip: En uparfumeret bodylotion inden påføring kan forlænge duftens holdbarhed. Flakon og design Den ikoniske Scandal-flakon med de karakteristiske gyldne ben på låget giver et legende og elegant udtryk, der pynter på enhver hylde – et designikon, der matcher duftens karakter. Resultat En varm, indhyllede duftsignatur med glitrende blomster og lækker gourmanddybde, der bliver hængende og sætter sit præg på rummet længe efter, du er gået.

Produktspecifikationer

Mærke: Jean Paul
Kategori: Parfume
Størrelse: 100.00ml
Artikel nr.: 8435415080385
EAN: 8435415080385
Varenr.: 8435415080385
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
JEAN PAUL GAULTIER Scandal Absolu Him Eau de Parfum - 100 ml
890 kr
Til butik
JEAN PAUL GAULTIER Scandal Absolu Him Eau de Parfum - 100 ml billede

Produktinformation

En duft der skaber opmærksomhedScandal Absolu Him Eau de Parfum giver dig en kraftfuld, vedvarende duft der holder hele natten. En træagtig gourmandduft med kastanje, sandeltræ og mirabelleplomme, der skaber et stærkt indtryk uden at være påtrængende.Til manden der vil have en duft der fungerer i praksis. Denne eau de parfum leverer høj koncentration og lang holdbarhed, så du slipper for at skulle sprayde flere gange i løbet af aftenen. Parfumen sætter sig hurtigt og holder konstant intensitet.Flasken på 100 ml er designet med gulddetaljer og en markant form, der gør den nem at genkende. Duften er skabt af professionelle parfumører og kombinerer klassiske trænoter med moderne gourmandakkorder.Fordele:Lang holdbarhed gennem hele aftenenHøj koncentration af duftnoterTræagtig gourmandduft med kastanje og sandeltræ100 ml flaske der holder længeSkaber synlig opmærksomhedAnvendelse:Spray på hals, bryst og håndled. Brug 2-3 sprays for optimal effekt. Påfør på ren hud for bedst resultat.En kraftfuld duft der leverer resultater. Bestil nu og oplev forskellen.

Produktspecifikationer

Kategori: Herreparfume
Størrelse: 100 ml
Artikel nr.: 188976
EAN: 8435415080385
Varenr.: 188976
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jean Paul Gaultier Scandal Absolu Him EdP (100 ml)
-20%956 kr
Før 1.195 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Jean Paul Gaultier - Scandal Absolu Parfum Concentré Pour Homme 100 ml
-15%995 kr
Før 1.175 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Jean Paul Gaultier Scandal Absolu Him Eau de Parfum 100 ml
1.125 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jean Paul Gaultier - Scandal Absolu Parfum Concentré Pour Homme 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jean Paul Gaultier - Scandal Absolu Parfum Concentré Pour Homme 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK787 kr787 krKøb
2Beautycos DK795 kr795 krKøb
3NordicFeel DK890 kr890 krKøb
4Bangerhead DK956 kr956 krKøb
5BilligParfume.dk995 kr995 krKøb
6Lyko DK1.125 kr1.125 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jean Paul Gaultier - Scandal Absolu Parfum Concentré Pour Homme 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Jean Paul Gaultier - Scandal Absolu Parfum Concentré Pour Homme 100 ml i 176 dage. Laveste pris i perioden er 705 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 923 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 861 kr.

Den nuværende pris på 787 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Jean Paul Gaultier - Scandal Absolu Parfum Concentré Pour Homme 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Jean Paul Gaultier - Scandal Absolu Parfum Concentré Pour Homme 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026787 kr8 kr (1%)
13. apr. 2026795 kr128 kr (14%)
11. apr. 2026923 kr27 kr (3%)
9. apr. 2026896 kr3 kr (0%)
31. mar. 2026899 kr3 kr (0%)
30. mar. 2026896 kr3 kr (0%)
28. mar. 2026899 kr3 kr (0%)
27. mar. 2026896 kr27 kr (3%)
25. mar. 2026923 kr34 kr (4%)
24. mar. 2026889 kr34 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret