Gå til hovedindhold

Jean Paul Gaultier Le Beau Flower Edition EDP 125 ml (Limited Edition)

Pris fra 641 krtil 1.080 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 439 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 615 kr 14. maj

Sammenlign priser på Jean Paul Gaultier Le Beau Flower Edition EDP 125 ml (Limited Edition) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 641 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jean Paul Gaultier Le Beau Flower Edition EDP 100 ml
641 kr
Til butik
Jean Paul Gaultier Le Beau Flower Edition EDP 100 ml billede

Produktinformation

Træd ind i et eksotisk paradis med Le Beau Flower Edition fra Jean Paul Gaultier - en begrænset Eau de Parfum, der giver maskulin forførelse et frisk, blomsteragtigt twist. Denne specialudgave er både dristig, forfriskende og uimodståeligt sensuel, og løfter den ikoniske Le Beau-duft til nye højder. Kernen i duften kombinerer den karakteristiske tonkabønne og kokostræ med lysende blomsterakcenter, der tilføjer en blød varme og unik fylde. Resultatet er en spændende kontrast mellem tropisk friskhed og dyb sensualitet - forførende, men alligevel sofistikeret. Den ikoniske flaske med mandlig torso er dekoreret med farverige blomster-tatoveringer, der fejrer natur, frihed og skønheden i individualitet.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 8435415102537
EAN: 8435415102537
Varenr.: 3401964
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Jean Paul Gaultier Le Beau Flower Edition EDP 100 ml
668 kr
Til butik
Jean Paul Gaultier Le Beau Flower Edition EDP 100 ml billede

Produktinformation

Træd ind i paradiset med, Le Beau Flower Edition, , en Eau de Parfum i begrænset oplag fra Jean Paul Gaultier, der gentænker maskulin forførelse med et livligt blomstertwist. Denne specialudgave er dristig, frisk og uimodståeligt eksotisk og tager den originale, Le Beau, til nye sensuelle højder. Kernen i denne fængslende duft er den karakteristiske blanding af, tonkabønne, og, kokostræ, , nu forstærket med lysende, blomsternoter, , der tilføjer en unik blødhed og varme. Resultatet er en dristig kontrast mellem tropisk friskhed og dyb sensualitet - forførende, men sofistikeret. Denne udgave er indkapslet i den ikoniske flaske med mandlig torso og blomstrer med farverige blomstertatoveringer, der hylder naturen, friheden og individualitetens skønhed. Duftfamilie: Træagtig orientalsk, Topnoter: Frisk bergamot, Hjertenoter: Kokosnøddetræ, blomsternoter, Basisnoter: Tonkabønne, Begrænset udgave. Ubegrænset tiltrækningskraft. Omfavn Le Beaus vilde, blomstrende charme som aldrig før. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume til ham
EAN: 8435415102537
Varenr.: D29306
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jean Paul Gaultier Le Beau EdT (125ml)
-22%756 kr
Før 965 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jean Paul Gaultier Le Beau EdT (125ml) billede

Produktinformation

Træd ind i den fortryllende Garden of Gaultier, og oplev den første mand ? fuld af lyst, forførende kraft og en uimodståelig og vanedannende aura. Henled tankerne til fristelsen fra edens have og mød LE BEAU; En aromatisk træagtig Eau de Toilette, skabt ud fra vanedannende tonkabønner og kokosnøddetræ, som er smeltet sammen med de friske og stilfulde aspekter fra bergamotte. En yderst frisk og kraftuld duft til den tillokkende og ultra sexede mand. En aromatisk og frisk træagtig Eau de Toilette. En drømmekrop uden lige, med en slank figur og prominente muskler, kun iført et enkelt figenblad ? LE BEAU er et udtryk for en ultra sexet maskulinitet. TOP NOTER: Bergamotte, ananas, risdamp HJERTE NOTER: Mastikstræ, kokos, havnoter BASE NOTER: Sandeltræ, cedartræ, tonka bønner...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Toilette til ham
Vægt: 587g
Artikel nr.: 65214916
EAN: 8435415102537
Varenr.: B054466
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Jean Paul Gaultier Le Beau Flower Edition EDP 125 ml (Limited Edition)
-27%792,81 kr
Før 1.080 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Jean Paul Gaultier - Le Beau Flower Edition Eau de Parfum - 125 ml
-17%895 kr
Før 1.080 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Jean Paul Gaultier Le Beau Flower Edition Eau de Parfum 125 ml
1.080 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jean Paul Gaultier Le Beau Flower Edition EDP 125 ml (Limited Edition) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jean Paul Gaultier Le Beau Flower Edition EDP 125 ml (Limited Edition) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK641 kr680 krKøb
2Teknikproffset DK668 kr717 krKøb
3Bangerhead DK756 kr756 krKøb
4NiceHair.dk792,81 kr792,81 krKøb
5BilligParfume.dk895 kr895 krKøb
6Lyko DK1.080 kr1.080 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jean Paul Gaultier Le Beau Flower Edition EDP 125 ml (Limited Edition)

PriceData har fulgt prisen på Jean Paul Gaultier Le Beau Flower Edition EDP 125 ml (Limited Edition) i 161 dage. Laveste pris i perioden er 472 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 707 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 625 kr.

Den nuværende pris på 641 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Jean Paul Gaultier Le Beau Flower Edition EDP 125 ml (Limited Edition). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Jean Paul Gaultier Le Beau Flower Edition EDP 125 ml (Limited Edition) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026641 kr66 kr (9%)
16. maj 2026707 kr92 kr (15%)
14. maj 2026615 kr1 kr (0%)
12. maj 2026616 kr1 kr (0%)
11. maj 2026617 kr1 kr (0%)
8. maj 2026618 kr1 kr (0%)
7. maj 2026619 kr1 kr (0%)
5. maj 2026620 kr1 kr (0%)
4. maj 2026621 kr1 kr (0%)
3. maj 2026620 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret