Gå til hovedindhold

JBS OF DENMARK - WOMEN Bambus string trusser, JBS of Denmark, grå, str. XS

JBS OF DENMARK - WOMENUndertøjEAN: 5701586142300
Pris fra 89 krtil 99 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 10 kr (10% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Sammenlign priser på Bambus string trusser, JBS of Denmark, grå, str. XS og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sokkeposten DK
TrustScore 4 ud af 54,0
JBS of Denmark string i bambus i grå til kvinder
-25%89 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
JBS of Denmark string i bambus i grå til kvinder billede

Produktinformation

String trusse produceret i bambus. Dette produkt er FSC®-certificeret (FSC-C160308) Miljøvenlige fordele ved bambus - bambusplanten vokser op til 1 meter om dagen. Man bruger ikke kunstige sprøjtemidler, pesticider eller insecticider ved produktion. Der bruges udelukkende naturlig vanding. Vand og kemi genbruges i et lukket system under produktion.

Produktspecifikationer

Kategori: Underdele
Størrelse: XS
EAN: 5701586142300
Varenr.: 5120-55438
Gå til Nyesokker.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bambus string trusser, JBS of Denmark, grå, str. XS
99 kr
Til butik
Bambus string trusser, JBS of Denmark, grå, str. XS billede

Produktinformation

Bløde g-streng trusser, fra JBS of Denmark - Størrelse XS Virkelig behagelige string trusser fra JBS of Denmark, der er mærket til dig der sætter pris på kvalitet og komfort. Trusserne er fremstillet i 65%% bambus viskose, 30% økologisk bomuld og 5% elast...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Str. XS
Farve: Grå
Størrelse: XS
EAN: 5701586142300
Varenr.: 7481

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bambus string trusser, JBS of Denmark, grå, str. XS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bambus string trusser, JBS of Denmark, grå, str. XS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sokkeposten DK89 kr128 krKøb
2Nyesokker.dk99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bambus string trusser, JBS of Denmark, grå, str. XS

PriceData har fulgt prisen på Bambus string trusser, JBS of Denmark, grå, str. XS i 180 dage. Den nuværende pris er 89 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Bambus string trusser, JBS of Denmark, grå, str. XS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Bambus string trusser, JBS of Denmark, grå, str. XS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. dec. 202589 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret