Gå til hovedindhold

JBL Wave Flex 2 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Blå

JBLHovedtelefoner og headsetEAN: 1200130015168
Pris fra 459 krtil 599 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 140 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på JBL Wave Flex 2 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Blå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 459 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
JBL Wave Flex 2 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Blå
459 kr
Til butik
JBL Wave Flex 2 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Blå billede

Produktinformation

JBL Wave Flex 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - blå

Produktspecifikationer

Mærke: JBL
Artikel nr.: JBLWFLEX2BLU
EAN: 1200130015168
Varenr.: 1002954169
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
JBL Wave Flex 2 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Blå
589 kr
Til butik
JBL Wave Flex 2 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Blå billede

Produktinformation

JBL Wave Flex 2 Trådløse Øretelefoner Oplev lyd i høj kvalitet med JBL Wave Flex 2 trådløse øretelefoner. Designet til den aktive livsstil, kombinerer disse øretelefoner komfort med enestående lydpræstation. Med en imponerende batterilevetid får du op til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JBL
Kategori: Headset & Hovedtelefoner
EAN: 1200130015168
Varenr.: 92282
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JBL Wave Flex 2 - Blue
599 kr
Til butik
JBL Wave Flex 2 - Blue billede

Produktinformation

JBL Pure Bass-lyd JBL Wave Flex 2-øretelefonerne har 12 mm dynamiske enheder, der leverer spændende JBL Pure Bass-lyd. Smart Ambient-teknologi JBL Wave Flex 2-øretelefonerne leveres med Smart Ambient-teknologi. Ambient Aware justerer, hvor meget du hører fra omgivelserne, mens TalkThru lader dig tale med andre - uden at tage øretelefonerne ud. 4 mikrofoner til tydelige, klare opkald To mikrofoner på hver øretelefon opfanger og sender din stemme klart, mens den omgivende støj annulleres. Så du kan foretage klare, tydelige opkald, selv når du går gennem en travl park i blæsevejr.

Produktspecifikationer

Mærke: JBL
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: JBLWFLEX2BLU
EAN: 1200130015168
Varenr.: 3296529
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jbl Wave Flex 2 Stereo Usb-c Blå
599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBL Wave Flex 2 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBL Wave Flex 2 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK459 kr459 krKøb
2Ultrashop589 kr589 krKøb
3Proshop DK599 kr638 krKøb
4Dustin DK599 kr685,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JBL Wave Flex 2 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Blå

PriceData har fulgt prisen på JBL Wave Flex 2 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Blå i 181 dage. Laveste pris i perioden er 459 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 537 kr.

Den nuværende pris på 459 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for JBL Wave Flex 2 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for JBL Wave Flex 2 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026459 kr20 kr (4%)
20. maj 2026479 kr120 kr (20%)
18. maj 2026599 kr120 kr (25%)
16. maj 2026479 kr120 kr (20%)
15. maj 2026599 kr120 kr (25%)
28. apr. 2026479 kr120 kr (20%)
27. apr. 2026599 kr120 kr (25%)
24. apr. 2026479 kr120 kr (20%)
23. apr. 2026599 kr120 kr (25%)
8. apr. 2026479 kr120 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret