Gå til hovedindhold

JBL Tune 770NC ANC Trådløse høretelefoner, Over-Ear (sort)

JBLElektronikEAN: 6925281974526
Pris fra 559 krtil 999 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 440 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 539 kr 8. apr.

Sammenlign priser på JBL Tune 770NC ANC Trådløse høretelefoner, Over-Ear (sort) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 559 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
JBL TUNE 770NC Trådløs Kablet Hovedtelefoner Sort
559 kr
Til butik
JBL TUNE 770NC Trådløs Kablet Hovedtelefoner Sort billede

Produktinformation

JBL Tune 770NC Over Ear Headphones - Sort Oplev en fantastisk lydoplevelse med JBL Tune 770NC over-ear hovedtelefoner i elegant sort design. Med aktiv støjreduktion kan du fordybe dig i din musik uden forstyrrelser fra omverdenen. Disse hovedtelefoner til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JBL
Kategori: Computerlyd & Headsets
EAN: 6925281974526
Varenr.: 98035
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
JBL TUNE 770NC Trådløs Kablet Hovedtelefoner Sort
703 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse hovedtelefoner JBL Tune 770NC - sort
-8%739 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløse hovedtelefoner JBL Tune 770NC - sort billede

Produktinformation

JBL TUNE 770NC - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm stik - sortGenereltAnbefalet brug: Transportabel elektronikFarve: SortProdukttype: Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløskablet - 35 mm stikVægt: 232 gLydudgangAktiv støjannulleringsteknologi: Adaptive Noise CancelingAktiv støjfjerning: JaAntal simultant forbindelse enheder: 2Blænder: 40 mmBluetooth-profiler: Hands-Free Profile (HFP)Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP)Bluetooth-version: Bluetooth 5.3Egenskaber: TalkThru-teknologiMultiPoint TechnologyAmbient AwareSpeed ChargeSmart AmbientVoiceAwareFoldbar: JaForbindelsesteknologi: Trådløs, kabletFølsomhed: 100 dBFrekvensrespons: 20 - 20000 HzHovedtelefonmodeller: Fuld størrelseHovedtelefonteknologi: DynamiskImpedans: 32 OhmLydeffekter: Pure BassLydudgangsmodus: StereoMaks. lydtryk: 94 dBTrådløs teknologi: BluetoothMikrofonFormfaktor: IndbyggetFølsomhed: -40 dBV/PascalFjernbetjening

Produktspecifikationer

Mærke: JBL
Kategori: Høretelefoner
Vægt: 0.46g
EAN: 6925281974526
Varenr.: 1811226
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse hovedtelefoner JBL Tune 770NC - sort
-7%759 kr
Før 819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JBL TUNE 770NC - Black
999 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
JBL Tune 770NC ANC Trådløse høretelefoner, Over-Ear (sort)
999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBL Tune 770NC ANC Trådløse høretelefoner, Over-Ear (sort) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBL Tune 770NC ANC Trådløse høretelefoner, Over-Ear (sort) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop559 kr559 krKøb
2CompuMail DK703 kr703 krKøb
3Boligcenter DK739 kr739 krKøb
4Vivas DK759 kr828 krKøb
5Proshop DK999 kr1.038 krKøb
6Komplett DK999 kr999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JBL Tune 770NC ANC Trådløse høretelefoner, Over-Ear (sort)

PriceData har fulgt prisen på JBL Tune 770NC ANC Trådløse høretelefoner, Over-Ear (sort) i 153 dage. Laveste pris i perioden er 494 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 623 kr.

Den nuværende pris på 559 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for JBL Tune 770NC ANC Trådløse høretelefoner, Over-Ear (sort). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for JBL Tune 770NC ANC Trådløse høretelefoner, Over-Ear (sort) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026559 kr144 kr (20%)
24. maj 2026703 kr144 kr (26%)
20. maj 2026559 kr234 kr (30%)
18. maj 2026793 kr234 kr (42%)
16. maj 2026559 kr130 kr (19%)
15. maj 2026689 kr130 kr (23%)
28. apr. 2026559 kr128 kr (19%)
27. apr. 2026687 kr128 kr (23%)
24. apr. 2026559 kr128 kr (19%)
23. apr. 2026687 kr128 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret