Gå til hovedindhold

JBL LIVE Buds 3 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort

JBLHovedtelefonerEAN: 1200130012808
Pris fra 1.122 krtil 1.499 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 377 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på JBL LIVE Buds 3 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1122 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
JBL Live Buds 3 Trådløs Hovedtelefoner Sort
1.122 kr
Til butik
JBL Live Buds 3 Trådløs Hovedtelefoner Sort billede

Produktinformation

JBL LIVE Buds 3 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort

Produktspecifikationer

Mærke: JBL
Artikel nr.: JBLLIVEBUDS3BLK
EAN: 1200130012808
Varenr.: 1002381177
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JBL LIVE Buds 3 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort
1.129 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
JBL LIVE Buds 3 Trådløse Høretelefoner, Earbuds (Sort)
1.490 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jbl Live Buds 3 Stereo Sort
1.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBL LIVE Buds 3 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBL LIVE Buds 3 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.122 kr1.122 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.129 kr1.129 krKøb
3Komplett DK1.490 kr1.490 krKøb
4Dustin DK1.499 kr1.585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JBL LIVE Buds 3 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort

PriceData har fulgt prisen på JBL LIVE Buds 3 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort i 143 dage. Laveste pris i perioden er 1.122 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 1.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.375 kr.

Den nuværende pris på 1.122 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for JBL LIVE Buds 3 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for JBL LIVE Buds 3 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 20261.122 kr180 kr (14%)
8. maj 20261.302 kr7 kr (1%)
7. maj 20261.295 kr6 kr (0%)
6. maj 20261.289 kr15 kr (1%)
5. maj 20261.304 kr2 kr (0%)
4. maj 20261.302 kr13 kr (1%)
3. maj 20261.289 kr3 kr (0%)
2. maj 20261.292 kr4 kr (0%)
1. maj 20261.288 kr29 kr (2%)
30. apr. 20261.259 kr161 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret