Gå til hovedindhold

JAPCELL C / LR14 Industrial - 10 pcs. pack - Batteri

JapcellEludstyrEAN: 5710927058323
Pris fra 85 krtil 145 kr
18 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 74,38 kr 16. apr.

Sammenlign priser på JAPCELL C / LR14 Industrial - 10 pcs. pack - Batteri og køb billigst

18 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 85 kr. 18 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Japcell C/LR14 industrial batteri 10 stk
85 kr
Til butik
Japcell C/LR14 industrial batteri 10 stk billede

Produktinformation

Japcell Industrial C batteri er et godt allround batteri, der dækker de fleste hverdagsopgaver. Japcell er kendt for deres høje kvalitet.

Produktspecifikationer

Mærke: Japcell
Kategori: Småbatteri
Artikel nr.: 1170529
EAN: 5710927058323
Varenr.: 207399
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Japcell C/LR14 industrial batteri 10 stk
-14%92 kr
Før 107 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Japcell C/LR14 industrial batteri 10 stk billede

Produktinformation

Alkalisk C-batteri til bord og udstyr Japcell Industrial LR14 er et alkalisk C-batteri til lommelygter, radioer og andet udstyr om bord. Pakken indeholder 10 styk og er velegnet som beholdning til hverdagsbrug på båden. Specifikationer Producent: Japcell...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: None
Kategori: Alm. batterier
EAN: 5710927058323
Varenr.: 53936359014729
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Japcell C/LR14 industrial batteri 10 stk - 1170529
107 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Japcell Industrial C batterier, 10 stk.
123 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Japcell Industrial batteri, C/LR14, 10 stk.
123,4 kr
Til butik
Gå til Lommelygtesalg.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
JAPCELL C / LR14 Industrial - 10 pcs. pack - Batteri
129 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
JAPCELL C / LR14 Industrial - 10 pcs. pack - Batteri
129 kr
Til butik
Gå til Pande-lampe.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
JAPCELL C / LR14 Industrial - 10 pcs. pack - Batteri
129 kr
Til butik
Gå til Cykel-lygter.dk
TrustScore 4 ud af 53,7
JAPCELL C / LR14 Industrial - 10 pcs. pack - Batteri
129 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
JAPCELL C / LR14 Industrial - 10 pcs. pack - Batteri
129 kr
Til butik
Gå til Arbejdslamper.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
JAPCELL C / LR14 Industrial - 10 pcs. pack - Batteri
129 kr
Til butik
Gå til Batteri-salg.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
JAPCELL C / LR14 Industrial - 10 pcs. pack - Batteri
129 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Japcell batteri C/LR14 10 STK
139 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
139 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
139 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
139 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
139 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
145 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 18 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JAPCELL C / LR14 Industrial - 10 pcs. pack - Batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 18 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JAPCELL C / LR14 Industrial - 10 pcs. pack - Batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Watski DK85 kr85 krKøb
2RenBåd.dk92 kr92 krKøb
3Anyparts107 kr107 krKøb
4LavprisVærktøj123 kr123 krKøb
5EL-GROSSISTEN123,4 kr123,4 krKøb
6Lommelygtesalg.dk129 kr129 krKøb
7Outmore.dk129 kr129 krKøb
8Pande-lampe.dk129 kr129 krKøb
9Cykel-lygter.dk129 kr129 krKøb
10MAXiPRO129 kr129 krKøb
11Arbejdslamper.dk129 kr129 krKøb
12Batteri-salg.dk129 kr129 krKøb
13Specialbutikken139 kr139 krKøb
14Greenline139 kr139 krKøb
15LampeGuru.dk139 kr139 krKøb
16CompletVVS139 kr139 krKøb
17LavprisEl139 kr139 krKøb
18BilligVVS DK145 kr145 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JAPCELL C / LR14 Industrial - 10 pcs. pack - Batteri

PriceData har fulgt prisen på JAPCELL C / LR14 Industrial - 10 pcs. pack - Batteri i 181 dage. Laveste pris i perioden er 74,38 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 84 kr.

Den nuværende pris på 85 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for JAPCELL C / LR14 Industrial - 10 pcs. pack - Batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for JAPCELL C / LR14 Industrial - 10 pcs. pack - Batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202685 kr3 kr (4%)
29. maj 202682 kr1 kr (1%)
27. maj 202681 kr4 kr (5%)
26. maj 202685 kr4 kr (5%)
25. maj 202681 kr4 kr (5%)
22. maj 202685 kr1 kr (1%)
20. maj 202686 kr4,16 kr (5%)
15. maj 202681,84 kr3,16 kr (4%)
14. maj 202685 kr3,16 kr (4%)
12. maj 202681,84 kr4,16 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret