Gå til hovedindhold

JACOB Forøgelse med sekskant udvendig gevind M40 indvendig gevind M50 messing

JacobEludstyrEAN: 4024092071539
Pris fra 58,78 krtil 66 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 7,22 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 51,98 kr 16. apr.

Sammenlign priser på JACOB Forøgelse med sekskant udvendig gevind M40 indvendig gevind M50 messing og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58.78 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Forøgelse U.M40 I.M50 Ms
58,78 kr
Til butik
Forøgelse U.M40 I.M50 Ms billede

Produktinformation

Forøgelse Metrisk gevind til Metrisk gevind Type : Sekskant Materiale: Forniklet messing Temperatur område: op til 200°C Forøgelse med sekskant udvendig gevind M40 indvendig gevind M50 messing Søgetermer: 7613024829 - - 7613024829 - 4024092071539

Produktspecifikationer

Mærke: Jacob
Kategori: Pipe Connectors
EAN: 4024092071539
Varenr.: 8810481320273
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Forøgelse u.m40 i.m50 ms
61,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JACOB Forøgelse med sekskant udvendig gevind M40 indvendig gevind M50 messing
65 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FORØGELSE U.M40 I.M50 MS
65,55 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Forgelse m.sekskant, udvendig M40 indvendig M50 messing
66 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JACOB Forøgelse med sekskant udvendig gevind M40 indvendig gevind M50 messing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JACOB Forøgelse med sekskant udvendig gevind M40 indvendig gevind M50 messing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk58,78 kr58,78 krKøb
2MaintainIt61,25 kr61,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK65 kr104 krKøb
4EL-GROSSISTEN65,55 kr65,55 krKøb
5WATTOO.DK66 kr66 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JACOB Forøgelse med sekskant udvendig gevind M40 indvendig gevind M50 messing

PriceData har fulgt prisen på JACOB Forøgelse med sekskant udvendig gevind M40 indvendig gevind M50 messing i 171 dage. Laveste pris i perioden er 51,98 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 114 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 68 kr.

Den nuværende pris på 58,78 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for JACOB Forøgelse med sekskant udvendig gevind M40 indvendig gevind M50 messing. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for JACOB Forøgelse med sekskant udvendig gevind M40 indvendig gevind M50 messing de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202658,78 kr2,47 kr (4%)
19. maj 202661,25 kr2,47 kr (4%)
30. apr. 202658,78 kr6,2 kr (12%)
21. apr. 202652,58 kr
16. apr. 202651,98 kr2,02 kr (4%)
15. apr. 202654 kr4,07 kr (7%)
14. apr. 202658,07 kr1,93 kr (3%)
13. apr. 202660 kr1,93 kr (3%)
19. feb. 202658,07 kr1,93 kr (3%)
18. feb. 202660 kr4,76 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret