Gå til hovedindhold

Jabra SPEAK 510+ UC - Konferencetelefon håndfri - Bluetooth - trådløs - USB

JabraElektronikEAN: 5706991016307
Pris fra 901 krtil 1.579 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 678 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 892 kr 23. maj

Sammenlign priser på Jabra SPEAK 510+ UC - Konferencetelefon håndfri - Bluetooth - trådløs - USB og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 901 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra SPEAK 510+ UC
901 kr
Til butik
Jabra SPEAK 510+ UC billede

Produktinformation

USB / Bluetooth VoIP desktop hands-free, trådløs, Bluetooth 3.0, med Jabra LINK 360 Adapter

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Mikrofon
Artikel nr.: 7510-409
EAN: 5706991016307
Varenr.: 2406805
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra SPEAK 510 UC VoIP desktop konferencetelefon Trådløs
919 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra SPEAK 510+ UC - Konferencetelefon håndfri - Bluetooth - trådløs - USB
983 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Jabra Speak 510+ UC - bærbar speakerphone til møder
1.279 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Speak 510+ UC - bærbar speakerphone til møder
1.299 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Jabra SPEAK 510+
1.579 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra SPEAK 510+ UC - Konferencetelefon håndfri - Bluetooth - trådløs - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra SPEAK 510+ UC - Konferencetelefon håndfri - Bluetooth - trådløs - USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK901 kr940 krKøb
2CompuMail DK919 kr919 krKøb
3CS MEGASTORE DK983 kr1.022 krKøb
4Boligcenter DK1.279 kr1.279 krKøb
5Vivas DK1.299 kr1.378 krKøb
6Ultrashop1.579 kr1.579 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra SPEAK 510+ UC - Konferencetelefon håndfri - Bluetooth - trådløs - USB

PriceData har fulgt prisen på Jabra SPEAK 510+ UC - Konferencetelefon håndfri - Bluetooth - trådløs - USB i 182 dage. Laveste pris i perioden er 892 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 1.045 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 949 kr.

Den nuværende pris på 901 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Jabra SPEAK 510+ UC - Konferencetelefon håndfri - Bluetooth - trådløs - USB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Jabra SPEAK 510+ UC - Konferencetelefon håndfri - Bluetooth - trådløs - USB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026901 kr9 kr (1%)
23. maj 2026892 kr9 kr (1%)
22. maj 2026901 kr1 kr (0%)
21. maj 2026900 kr1 kr (0%)
16. maj 2026901 kr1 kr (0%)
15. maj 2026900 kr1 kr (0%)
14. maj 2026901 kr1 kr (0%)
13. maj 2026900 kr1 kr (0%)
9. maj 2026901 kr15 kr (2%)
25. apr. 2026916 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret