Gå til hovedindhold

Jabra SPEAK 510+ MS - Konferencetelefon håndfri - Bluetooth - trådløs - USB - Certified for Skype for Business

JabraElektronikEAN: 5706991016291
Pris fra 849 krtil 1.279 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 430 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 828 kr 6. maj

Sammenlign priser på Jabra SPEAK 510+ MS - Konferencetelefon håndfri - Bluetooth - trådløs - USB - Certified for Skype for Business og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 849 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra SPEAK 510+ MS
849 kr
Til butik
Jabra SPEAK 510+ MS billede

Produktinformation

Konferencetelefon håndfri, Bluetooth, trådløs, USB, Certified for Skype for Business

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Mikrofon
Artikel nr.: 7510-309
EAN: 5706991016291
Varenr.: 2406979
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra SPEAK 510 MS VoIP desktop konferencetelefon Trådløs
872 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra SPEAK 510+ MS - Konferencetelefon håndfri - Bluetooth - trådløs - USB - Certified for Skype for Business
999 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Jabra SPEAK 510 MS VoIP desktop konferencetelefon Trådløs
1.119 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Jabra SPEAK 510+ UC högtalartelefoner Universal USB/Bluetooth Svart
1.216 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Speak 510 Ms Lync + Link 360 Adapter
1.249 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Jabra Speak 510+ MS - bærbar konferencelyd med USB og Bluetooth
-3%1.259 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Speak 510+ MS - bærbar konferencelyd med USB og Bluetooth
-3%1.279 kr
Før 1.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra SPEAK 510+ MS - Konferencetelefon håndfri - Bluetooth - trådløs - USB - Certified for Skype for Business koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra SPEAK 510+ MS - Konferencetelefon håndfri - Bluetooth - trådløs - USB - Certified for Skype for Business koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK849 kr888 krKøb
2CompuMail DK872 kr872 krKøb
3CS MEGASTORE DK999 kr1.038 krKøb
4Ultrashop1.119 kr1.119 krKøb
5Teknikproffset DK1.216 kr1.265 krKøb
6Dustin DK1.249 kr1.335,25 krKøb
7Boligcenter DK1.259 kr1.259 krKøb
8Vivas DK1.279 kr1.358 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra SPEAK 510+ MS - Konferencetelefon håndfri - Bluetooth - trådløs - USB - Certified for Skype for Business

PriceData har fulgt prisen på Jabra SPEAK 510+ MS - Konferencetelefon håndfri - Bluetooth - trådløs - USB - Certified for Skype for Business i 178 dage. Laveste pris i perioden er 737 kr (registreret d. 17. januar 2026), højeste er 898 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 865 kr.

Den nuværende pris på 849 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Jabra SPEAK 510+ MS - Konferencetelefon håndfri - Bluetooth - trådløs - USB - Certified for Skype for Business. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Jabra SPEAK 510+ MS - Konferencetelefon håndfri - Bluetooth - trådløs - USB - Certified for Skype for Business de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026849 kr21 kr (3%)
6. maj 2026828 kr22 kr (3%)
30. apr. 2026850 kr2 kr (0%)
29. apr. 2026852 kr2 kr (0%)
25. apr. 2026850 kr15 kr (2%)
3. apr. 2026835 kr14 kr (2%)
29. mar. 2026849 kr4 kr (0%)
28. mar. 2026853 kr4 kr (0%)
22. mar. 2026849 kr4 kr (0%)
20. mar. 2026853 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret