Gå til hovedindhold

Jabra Office Trådlösa Hörlurar, Jabra Evolve2 75 Link380c Ms Stereo Black

JabraComputer – tilbehørEAN: 5706991024340
Pris fra 1.665 krtil 2.686 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 1.021 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.645 kr 27. maj

Sammenlign priser på Jabra Office Trådlösa Hörlurar, Jabra Evolve2 75 Link380c Ms Stereo Black og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1665 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve2 75 - Headset
1.665 kr
Til butik
Jabra Evolve2 75 - Headset billede

Produktspecifikationer

Mærke: GN Audio
Kategori: Hovedtelefoner & Mikrofoner
Farve: 1
Artikel nr.: 27599-999-899
EAN: 5706991024340
Varenr.: 7672173
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve2 75 Link380c MS Stereo Black
1.679 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra Evolve2 75 Trådløs Høretelefoner Sort
1.708 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Jabra Office Trådlösa Hörlurar, Jabra Evolve2 75 Link380c Ms Stereo Black
-34%1.941 kr
Før 2.929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse høretelefoner Jabra Evolve2 75 headset - sort (USB-C)
-5%1.999 kr
Før 2.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse høretelefoner Jabra Evolve2 75 headset - sort (USB-C)
-5%2.019 kr
Før 2.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Jabra Evolve2 75 Trådløs Høretelefoner Sort
2.099 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Jabra Evolve2 75 Link380c MS Stereo Black
2.498,75 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve2 75 Stereo Usb-c Microsoft Teams Sort
-0%2.686 kr
Før 2.686,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Office Trådlösa Hörlurar, Jabra Evolve2 75 Link380c Ms Stereo Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Office Trådlösa Hörlurar, Jabra Evolve2 75 Link380c Ms Stereo Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.665 kr1.665 krKøb
2Proshop DK1.679 kr1.679 krKøb
3CompuMail DK1.708 kr1.708 krKøb
4Teknikproffset DK1.941 kr1.990 krKøb
5Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
6Vivas DK2.019 kr2.088 krKøb
7Ultrashop2.099 kr2.099 krKøb
8Komplett DK2.498,75 kr2.498,75 krKøb
9Dustin DK2.686 kr2.772,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra Office Trådlösa Hörlurar, Jabra Evolve2 75 Link380c Ms Stereo Black

PriceData har fulgt prisen på Jabra Office Trådlösa Hörlurar, Jabra Evolve2 75 Link380c Ms Stereo Black i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.645 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 1.888 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.767 kr.

Den nuværende pris på 1.665 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 60 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 89 prisændringer for Jabra Office Trådlösa Hörlurar, Jabra Evolve2 75 Link380c Ms Stereo Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 89 prisændringer for Jabra Office Trådlösa Hörlurar, Jabra Evolve2 75 Link380c Ms Stereo Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.665 kr20 kr (1%)
27. maj 20261.645 kr12 kr (1%)
22. maj 20261.657 kr8 kr (0%)
21. maj 20261.665 kr19 kr (1%)
20. maj 20261.684 kr23 kr (1%)
19. maj 20261.661 kr23 kr (1%)
18. maj 20261.684 kr8 kr (0%)
17. maj 20261.676 kr8 kr (0%)
13. maj 20261.684 kr23 kr (1%)
12. maj 20261.661 kr8 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret