Gå til hovedindhold

Jabra Office Trådlös Hörlur, Jabra Evolve2 65 Link380a Ms Mono Black

JabraComputer – tilbehørEAN: 5706991022964
Pris fra 1.147 krtil 1.601 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 454 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.114 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Jabra Office Trådlös Hörlur, Jabra Evolve2 65 Link380a Ms Mono Black og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1147 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jabra Evolve2 65 MS Mono Trådløs Høretelefoner Sort
1.147 kr
Til butik
Jabra Evolve2 65 MS Mono Trådløs Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

Jabra Evolve2 65 MS Mono - Headset - på øret - konvertibel - Bluetooth - trådløs - USB-A - støjisolerende - sort - Certified for Microsoft Teams

Produktspecifikationer

Mærke: Jabra
Artikel nr.: 26599-899-999
EAN: 5706991022964
Varenr.: 995829645
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jabra Evolve2 65 Link380a MS Mono Black
1.304 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Jabra Evolve2 65, Link380a MS Mono Black
1.304 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Jabra Evolve2 65 MS Mono Trådløs Høretelefoner Sort
1.419 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve2 65 Mono Usb-a Microsoft Teams Sort
-0%1.436 kr
Før 1.436,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Jabra Evolve2 65 USB-A - Sort MS Mono trådløst headset
1.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Jabra Evolve2 65 USB-A - Sort MS Mono trådløst headset
1.519 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Jabra Office Trådlös Hörlur, Jabra Evolve2 65 Link380a Ms Mono Black
-40%1.601 kr
Før 2.649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Office Trådlös Hörlur, Jabra Evolve2 65 Link380a Ms Mono Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jabra Office Trådlös Hörlur, Jabra Evolve2 65 Link380a Ms Mono Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.147 kr1.147 krKøb
2Proshop DK1.304 kr1.304 krKøb
3Komplett DK1.304 kr1.304 krKøb
4Ultrashop1.419 kr1.419 krKøb
5Dustin DK1.436 kr1.522,25 krKøb
6Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
7Vivas DK1.519 kr1.598 krKøb
8Teknikproffset DK1.601 kr1.650 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jabra Office Trådlös Hörlur, Jabra Evolve2 65 Link380a Ms Mono Black

PriceData har fulgt prisen på Jabra Office Trådlös Hörlur, Jabra Evolve2 65 Link380a Ms Mono Black i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.095 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 1.184 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.134 kr.

Den nuværende pris på 1.147 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for Jabra Office Trådlös Hörlur, Jabra Evolve2 65 Link380a Ms Mono Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for Jabra Office Trådlös Hörlur, Jabra Evolve2 65 Link380a Ms Mono Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.147 kr13 kr (1%)
9. apr. 20261.134 kr16 kr (1%)
20. mar. 20261.118 kr9 kr (1%)
18. mar. 20261.127 kr9 kr (1%)
17. mar. 20261.118 kr16 kr (1%)
16. mar. 20261.134 kr18 kr (2%)
15. mar. 20261.116 kr9 kr (1%)
14. mar. 20261.125 kr9 kr (1%)
12. mar. 20261.134 kr16 kr (1%)
10. mar. 20261.118 kr13 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret